Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da Öleceğini Düşündüğünüz Karakterler

Kim/ler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Law ölür. Kaido indikten sonra gereksiz kalacak karakter. Meyvesinin gücü de boşuna açıklanmamıştır bence.

Ben Law'ın Blackbeard ile olacak olan savaşa kadar yaşayacağını düşünüyorum orada luffy'i hayata döndürmek için kendi hayatını feda edebilir. Bu kedi ile köpek ölebilir veya kin'emon falanda ölebilir. Kaido'nun da öleceğini varsayıyorum ama öldüren Luffy tayfası değil başka birisi olacaktır.
Luffy'nin Kaido fightında Law'un ameliyatına ihtiyacı olmayacak bile diyorsun yani... Direk Blackbeard'a sakladığına göre...

Tüm Kek, Sanji'yi kurtarma operasyonu olmasına rağmen Pedro ölmüştü. Wano, Kaido'nun düşeceği ve birçok savaşın olacağı bir arc olacağı için burada her halükarda ölüm olacaktır. En az 2 kişi diyorum.

Labsente

Luffy'nin Kaido fightında Law'un ameliyatına ihtiyacı olmayacak bile diyorsun yani... Direk Blackbeard'a sakladığına göre...
Klasik hapis muhabbeti olacaktır benim düşünceme göre. Zaten Luffy'i kaido'nun eline düşerse arc bitene kadar yüzünü zor görürüz. Bizim için de iyi olur. Ama dediğim gibi Luffy, BB'ye kadar öldürülmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık