Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da Öleceğini Düşündüğünüz Karakterler

Kim/ler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Bu arc hep Law'ın öleceğini düşünmüşümdür. Sanki misyonu burası ile son bulacakmış gibi düşündüm.

Orochi, yenilip ihaneti ortaya çıkınca, harakiri yaptırabilirler, Zoro'ya yaptırmaya çalıştıkları gibi.

Jinbe'i, Big mom tarafından öldürülmüş olabilir.

Düşmeleri halinde, Kaido ve Big mom da ölebilir.
jinbei ölümü için daha erken. burgesin rakibi olacak . luffy korsanlar kralı olmadan önce.

Kimse kolay kolay ölmez. Tama’nın da öldüğünü düşünmüyorum. Nice karakteri öldürtmeyen Oda tama’yı mı öldürtecek.

Kaido'nun hayali gerçek olacak. Geriye kalanlar ölmez. Hele Law gibi karakterlerin öleceğini hiç sanmıyorum.

Şu Law''ın ölümsüzlük ameliyatı yapmasını, sırf Brookçum için istiyorum. İki gözüm çok yalnızlık çekti, artık yalnız kalmasın.

Katakuri içinde sırtı yere gelmedi denildi, x-drake Luffy ile beraber Kaidoya saldırır Kaido yorgun düşünce Drake Luffy nin son hamleyi yapması için kendini feda eder ve Luffyde hep hayatını kısalttığını duyduğumuz saldırıların en büyüğünü yapar ve anında ölür tabi Kaidoyu yanında götürmüştür ( Law Kaidonun ölümsüzlüğünü almıştır) ve Law Luffy için gençlik ameliyatı yaparak ölür
Kaido yorgun düşünce dedin orda film koptu benim :)

Hayret! İnu ve Neko'nun ölmesini bekleyen daha çok kişi çıkar diye tahmin ediyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık