Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da Öleceğini Düşündüğünüz Karakterler

Kim/ler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Luffy'i trollük olsun diye şıklara koydun sanırım :D Ama şöyle ölse sonra diriltmenin yolu olsa tayfa da o yolu bulmaya çalışsa... evet iğrenç olur.

Labsente

Bu anket öleceğini düşündüğünüz değil de ölmesini istediğiniz karakter olsaydı kesinlikle Luffy derdim. Şimdiye kadar o kadar shounen anime izledim o kadar çocuk çocuk davranan ana karakter gördüm ama onlar bile belli bir süre sonra normalleşiyorlardı. Luffy 2 yıl aradan sonra bile boş beleş bir çocuk.

O kadar iyimi yoksa o kadar kötü mü :D
Kaido 1 tane vursa yarısı boşa gidiyor zaten iki kişi yoramaz bu herifi :)

Luffy'i trollük olsun diye şıklara koydun sanırım :D Ama şöyle ölse sonra diriltmenin yolu olsa tayfa da o yolu bulmaya çalışsa... evet iğrenç olur.
Luffy ölebilir sonra gençlik ameliyatı ile dirilebilir. Bu sefer de Law olur. Bir taşla iki kuş. Hem Luffy hem Law ölmüş olur. Misssss.

Bu anket öleceğini düşündüğünüz değil de ölmesini istediğiniz karakter olsaydı kesinlikle Luffy derdim. Şimdiye kadar o kadar shounen anime izledim o kadar çocuk çocuk davranan ana karakter gördüm ama onlar bile belli bir süre sonra normalleşiyorlardı. Luffy 2 yıl aradan sonra bile boş beleş bir çocuk.
Sen adamsın :respect:

Sonunda benimle aynı düşünen birisi. Bu luffy'ye Rayleigh her şeyi ögretmiş bir tek adam olmayı ögretememiş. Ama Kaido reis iyi ezdi. Sesi artık bu kadar gür çıkmaz. En azından bir düşünür karşımda ki kim bu adam bana tek atar mı diye.
+1

:)

Orası doğru ama bir zayıf noktasını bulurlar diye tahmin ediyorum üstelik Luffy nin her an güçlenmesi arc sonu yormaya yarar bu tahminim istediğim avatarıma bakarak anlaşılabilir
Çok uçuk bir fark var şu an ama hadi hayırlısı. Ben de kendi tahminlerimi yazayım bu arada.

Law, Luffy, Orochi, İnu-Neko, Kaido.

Labsente

Kurozumi Orochi, İnuarashi-Nekomamushi, Kaido, Big Mom, Kin'emon.

Hatta Yonkouların hiç birisi ölmeye bilir. Sadece kedi köpek ve shougan ölebilir. Bu arctan sonra bence son poneglyph arc başlayacak o arcta bütün büyük isimleri göreceğiz ve bir çok ölüme şahit olacağız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık