Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da Öleceğini Düşündüğünüz Karakterler

Kim/ler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Law'a kesin gözüyle bakıyorum. O silah patlayacak sonunda.

Onun dışında, düşmeleri durumunda yonkoular olabilir.

Şu polyannacılıktan çıkılması gerek artık. Serinin ciddileşmesi için şart. Law'ın ölmesi bir şeyi değiştirmez sonuçta kemik kadrodan bir eleman değil o yüzden seride daha çok öneme sahip birisi ölürse işte o zaman bir şeyler değişecek. Benim beklentim zoro ve sanji olması yönünde ama bunun olması imkansız gibi. Herkesin bir amacı var ve bunlar amacını gerçekleştirmeden ölmeyeceği bariz ortada. En azından franky ölebilir, bu elemanın diğerleri kadar bir misyonu yok ama bu da kemik kadrodan birisi değil bana göre. Bazen bu serinin shounen değil de seinen bir manga olmasını çok isterdim. O zaman ölümlerin olma olasılığı en azından artardı. One piece I shounen olarak 1000.chapter da bitecek. Sonra One Piece II çıkacak (kaldığı yerden) 1000 chapter da seinen olarak devam edecek enfes olur :D

Labsente

Ben Law'ın Blackbeard ile olacak olan savaşa kadar yaşayacağını düşünüyorum orada luffy'i hayata döndürmek için kendi hayatını feda edebilir. Bu kedi ile köpek ölebilir veya kin'emon falanda ölebilir. Kaido'nun da öleceğini varsayıyorum ama öldüren Luffy tayfası değil başka birisi olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık