Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'ndan Beklentileriniz

Kimin hakkında?

• Kullanılan toplam oy
    155
Yeni aklıma geldi. Luffy, Kaido'dan kaç posta dayak yiyecek acaba? :ehe: Diğer bosslarda olduğu gibi 3.'de mi bitecek acep? Bunu da merak ediyorum artık. :/

Şu samurayları yamuk yumuk çizmesin bari , Kanjuro ile Raizo'dan sonra herşey beklenir. Ninja Samuray ne varsa troll çizer bu.

legends never die

Kaido ve Shogunun ittifak olduğu bir adada Mihawk'ı göremeyiz ama onun hakkında bilgi verilebilir ya da flashback geçebilir.

Nasıl ki Sanji 2017 yılını berbat bir şekilde geçiriyor, Zoronunda burnu aynı şekilde Wanoda sürtecek. Bu işler o kadar kolay değil, yıllardır ne Yonkou diş geçirebilmiş ne de denizciler. Bu adamlar Kanjuro ve Kinemondan gördüğümüz kadarıyla sınırlı değil, çok daha güçlüler emin olun Zoro'yu Mihawk kadar olmasa da burnunu oyarak yenebilecek tipler vardır. O yüzden Zoro'dan fazla beklentim yok sadece tüm potansiyelini göstersin yeterli.

Kaido'nun komutanlarını, varsa şeytan meyvesini, lakabının anlamını ve Moria ile ilişkisini öğrenmek isterdim.

Serinin en başından beri gördüğüm kadarıyla söylüyorum, bu seride bir yerin kralı ya da yöneticisi en güçlü olmayı bırak genellikle ülkelerine saldıran ya da ayak bağı olan suçlulara karşı koyacak güçleri olmayan kimselerdi, şimdiye kadar gördüklerimiz öyleydi. Dold III , Elizabello , Cobra , Wapol , Iceberg vb. O yüzden Shogunun güçsüz biri çıkma ihtimali var. Umarım güçlüdür de yanılırım, seride ilk güçlü kralı görmüş oluruz. Feodal beyliği indirmek için Yonkou ile iş birliği yapan birisinin güçlü olduğunu sanmıyorum şahsen, merakta etmiyorum.

Ace geberdi gitti onu da geçiyorum.

Marco'ların ortaya çıkmasını dört gözle bekliyorum. Umarım imajı değişmiştir, şöyle sakalı, yara izi felan olsaydı fena olmazdı.
Jozu ve Marco'yu haki kullanırken çizeceği için ortaya çıkacak farkı merak ediyorum.

Ryuma'yı zaten anlatmıştı mini seriyle Oda, onuda geçiyorum.

Seride gerçekten çok güçlü olan kadın kılıç ustası görmek isterdim ve bu potansiyel sadece Kuina'da vardı, gördüğümüz kadarıyla. Zoro'ya yeni bir yol açmak için öldürttü ya da öldü süsü verdirdi mangaka ama öldürmemişte olabilir.
Umarım ölmemiştir, zirvede kadınları iyi bir şekilde temsil eder.

Yeni Amiral Ryokugyu'yu bekliyorum bakalım nasıl birisi. Zaman aralığından sonra ilk gösterilen yeni Amiral biraz şefkatli , yumuşak , iyi kalpli ve kör bir ossan çıktı. Bunu öyle çizmesinin imkanı yok artık. Ya tam tersi ya ortası.

İnu ve Neko'nun gerçek gücünü merak ediyorum, büyük ihtimal bu ikili el ele verip dolunaydan gelen vahşilik ve güçle Jack'ı kum torbası gibi yiyecekler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffy Kaido ile savaşacağı belliyken neyin hesapları yapılıyor bazıları tarafından anlayabilmiş değilim.:D Big Mom olmayabilir. Teach bile olmayabilir. Ama o Kaido savaşı olacak kesin bu. İçinde Luffy'nin olmadığı bizim tayfadan bazılarının olduğu bir Kaido savaşı olmayacak bunu unutsun bazıları.

En çokta Kaido'yu merak ediyorum. Bir de Wano'nun tarihini. Nasıl bir gücü var neyin nesidir?

Bana geliyor ki Kaido da D. çıkacak.

@Shakky

Ellerine sağlık.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık