Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'ndan Beklentileriniz

Kimin hakkında?

• Kullanılan toplam oy
    155
Konuya Ryuuma Flashbacki ve Supernovaların Akıbeti'ni ekledim. Bunlar haricinde başka ekleme yapmayacağım. Belirtilen fikirler dahilinde Diğer seçeneğini işaretleyip mesaj olarak paylaşabilirsiniz fikrinizi.

Eyvallah @Shakky :)

Shogun ne seviyede çıkarsa çıksın Zoro dururken Luffy'nin onunla dövüşme ihtimali yok. Bu konuda farklı düşünüyoruz. Konuyla alakalı olduğu için şuradan devam edeyim:

@Monkey D. Luffy

Shogun ve komutanlarını saymadığın için çok gibi geliyor ama ancak olur :) Wb komutanlarından geriye Marco dışında kalmışsa Joz ve Vista kalmıştır. Gerisini Ayıboğan cortlatmıştı hatırlarsan :D

Bir de @Mystic07 'le yazışırken düşündüm; @Master of Puppets da yukarıda değinmiş...

Herkes bir Kaido senaryosu bekliyor Wano'da ancak böyle olmayabilir de. İşler iki koldan gidebilir.

Luffy, Sanji, Germa+Vinsmoke, Balıkadamlar, Bege = Mama
Zoro, Law,İnu+Neko, Marco(Vista ve Jozu ?), X-Drake, Kinemon+Kanjuro eşliğinde Samuraylar+Ninjalar = Kaido

şeklinde de olabilir. Aynı anda iki yonkounun farklı yerlerde dövüşmesi acayip heyecanlı olurdu.
Ayıboğan WB'nin komutanlarını indirmemiş müttefikleri indirmiş. A.O korsanları gibi.

Ben de beklemiyorum :D Adam sabit bir yerde durmuyor ki. Şu boynuzlu adada bekliyorum Kaido'yu.
Hayır sanki kesin çıkacakmış gibi tartışılıyor da bir garip geliyor. Adamı 3 kere gördük 3'ü de farklı yerde. Belli ki herif kafasına göre takılan biri, bir bakıyorsun yanında hiç elemanı olmadan gökyüzü adasından atlıyor, bi' bakıyorsun WB'ye dalıyor, bi bakıyorsun tayfasından birini sopa ile başka adaya uçuruyor. Hiç de öyle Wano'da durup takılacak bir adama benzemiyor. Diğer Yonkouların aksine kendi adamlarıyla takılmıyor.
Shanks'a bakıyorsun, Yasopp'dur, Roo'dur her yanında
Wb'ye bakıyoruz Marco, Jozu
Bigmam zaten adasından ayrılmıyor
Kaido'ya bakıyoruz, adamı en fazla çerezleriyle gördük.
Bu yüzden bu herifi inanılmaz güçlü bekliyorum. Bu adam bir mekanda tek focus bu olmalı gibi.

Hayır sanki kesin çıkacakmış gibi tartışılıyor da bir garip geliyor. Adamı 3 kere gördük 3'ü de farklı yerde. Belli ki herif kafasına göre takılan biri, bir bakıyorsun yanında hiç elemanı olmadan gökyüzü adasından atlıyor, bi' bakıyorsun WB'ye dalıyor, bi bakıyorsun tayfasından birini sopa ile başka adaya uçuruyor. Hiç de öyle Wano'da durup takılacak bir adama benzemiyor. Diğer Yonkouların aksine kendi adamlarıyla takılmıyor.
Bu yüzden bu herifi inanılmaz güçlü bekliyorum. Bu adam bir mekanda tek focus bu olmalı gibi.
Adam özgürlüğüne düşkün :D

Fiziksel görüntüsü de ürkütücü ama asıl düşündürücü kısım, Oda ben bu karakteri nasıl Luffy yenecek bilmiyorum kısmıydı. Adam bile yarattığı karakteri orantısız güçlü yaratmış :D

Kaido'nun belalısı Moria-sama da ortaya çıkacaktır. TB'de Moria'yı tüm ada dalıp anca indirmişlerdi şimdi Kaido'da öyle inecektir, inerse. Tabii Moria'nın bizimkilere vereceği gölgeler de olacaktır.

Öyle düşünme. Oden öldürülerek ülkenin iyi yönetimi, iyi aşireti yıkılmış ve bu aşiret kitabeleri yazan ve okuyabilen bir aşiret. Shogunda öldürülürse ülkenin hem iyi kısmı hemde kötü kısmı ortadan kalkacak yeni jenerasyonları başa geçecek. Hiç bir bedel ödemeden sadece kötü tarafı ortadan kaldırsaydı bende senin gibi hayal kırıklığına uğrardım.
Ama gel gör ki Odeni Oden çorbası yapmışlar bir güzel indirmişler mideye :D
İnşallah yanılırım ve orjinal bir arc olur.

Bu arada beklentimi de söyleyeyim, Amiral Ryokugyu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık