Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Bio Bio no Mi=Enerji enerji meyvesi
Paramecia
Doğadakii her canlı ve cansızdan enerji çekebilir.Uzaydan bile devasa enerji çekebilir bunları kozmik enerji patlamalarına dönüştürebilir, istediğine atabilir..Rakibinin enerjisini çekip tüketebilir.enerji iyileşmeyi hızlandırdığından yaralansada hızla iyileşebiliir.İstediği kişininde enerji aktarıp iyileşmesini sağlayabilir.
Enerjiye biçim verip ışın kılıcı gibi kalkan gibi aletler yapıp savaşabilir.Ani şok dalgaları gerçekleştirebilir.Uçabilir ve istediğini uçurabilir.

Bkz:Ka-me-ha-me-haaaaa:D
Bu meyve tee one piecei ilk izlediğim zaman aklıma gelmişt
i.
Birazda hakin olsun geç KK ol.:cool:

Hacı Apoo'nun ses meyvesi yok mu? Boşa kasmışsın.

@karolla Dünyadaki tüm sesleri duymak ne demek? Adamı deli eder la. Ayrıca ses meyvesi zaten var, bir de logia çıkarmak saçma.

Zamanı durdurma yerine direk Zaman Zaman no Mi çıkaracaksın aslında, hem hızlandırma, yavaşlatma, durdurma falan efsane olurdu.

Önceki avatarın resmini koysan da değiştirdiğinde millet durumu yanlış anlamasa :D

Bence en güçlü meyve, Meyve Meyve no Mi. Her dokunduğun şeytan meyvesinin özelliğini kontrol edebiliyorsun falan iyi olurdu :D
İsmi belli değil ama ses meyvesi değil de virtüöz gibi birşey o. Adam tek kişilik orkestra.

Tüm sesleri duyma ve manipüle etme işi de yaş. Nasıl ki ışık adamın tüm ışıkları kontrol ettiğini görmedik bu da olmaz. Adam görünmez bile olamıyor daha ışık manipülasyonuyla

Chrollo'nun yetenek çalma olayı bizim Blackbeard'de var. Tabi Chrollo kadar kullanışlı değil daha uğraştırıcı. Ayrı olarak sadece bu amaçlı bir meyve çıkar mı bilmem, çıkarsa müthiş güçlü olur tabi Blackbeard'le de savaşını görmek isterim.
Bleach'te espadalardan 2. olan Barragan'ın gücünü kullandığı her yeri zamanda ilerleterek öldürme (cansız varlıkları bile) yeteneği bir meyve olarak çıksa çok güçlü olabilir mesela. Ona yakın Caeser'ın gazı var sanırım.
Ayrıca Blackbeard'in karşısındakinin yeteneğini etkisiz hale getirme mevzusu da bahsedilen yetenekle denk olabilecek bir şey. Kim önce davranırsa artık :D

Death note meyvesi ver, deftere de istediği kişiyi yazıp öldürsün tamam. Al sana en güçlü meyve.

Geldim @Alpamis :D Tartışma açmayacağım ama sadece bir açıklama yapmak istiyorum.
Oda'nın kalemi ile onaylı Gomu gomu no mi'dir. Baş karaktere verdi sonuçta.
Oda'nın sözleriyle onaylı en güçsüz meyvedir.
Burada yaklaşımdan kaynaklanıyor sorun. Ana karakter güçlü bu gerçek fakat bu gücü meyveden kaynaklı mı yoksa karakterin kendisinden mi?
Meyvenin avantajlı olarak görülebilecek tek kısmı ona iyi bir savunma sağlamasıdır. Ki haki kullanıcıları için geçerli bile değildir. En güçlüsü diyorsunuz,
Buggy'nin meyvesi de gomu gomuya denk bir savunma gücüne sahip. Kendini parçalara bölebiliyor adam.
Hatta kılıcın Luffy'e işlediği noktada Marineford'da gördüğümüz gibi (Mihawk'ın Buggy'i kesmeye çalışması) Buggy'de işlemiyor. Gomu gomudan bile avantajlı olabilir. Ama bu adam güçsüz, neden? Çünkü kişiliği, kendisi, karakteri güçsüz.
En güçlüsü deniliyor, yine gomu gomunun sağlam savunmasından yola çıkalım. Logia türlerinin en basitiyle bile kıyaslandığında güçsüz kalır.
Luffy hiç bir alet kullanmadan yalnızca vücuduyla dövüşen bir karakter. Meyvesinin etkisiyle kolunu bacağını oraya buraya uzatabilir ama atacağı yumruk saf gücünden kaynaklı. Hakiyle kaplıyor, yine bu da karakterin gücü.
Yani denilecek şey Oda neden en güçlü meyveyi Luffy'e verdi değil Oda neden Luffy'inin karakterini böyle güçlü yaptı?
Adamlar orada magma atıyor, ondan da mı güçlü ben çözemedim sizleri o_O

Oda'nın kalemi ile onaylı Gomu gomu no mi'dir. Baş karaktere verdi sonuçta.
R : One Piece'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

E.Oda : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek.

Evet Oda'nın kalemi ile onaylı :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık