Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Usopp-sama bu sayıda karizmasının sınırlarını aştı. 2y den beri devamlı support görevini üstleniyordu bu sayıda az da olsa yeteneklerini gösterdi. Ancak merak ettiğim şey Usopp sizce seri sonunda eline silah alır mı?

Bencede almaz zaten diğerlerinden bir farkı olması lazım ancak yinede kurşuna yakın güçte bir şey atması lazım :) Monster Trio harici tayfada 2 tür hakide yok sanırım artık umudum ilerlerde en kötü Gözlem hakiyi uyandırması.

Ridiculous dedi ki:
Usopp'un silaha ihtiyacı yok ki çok daha iyileri var adamda.
Aynen hocam katılıyorum sana. Silah Usopp'un yeteneklerini kısıtlayabilir. Kaoreseki olayı muhteşem oldu, şu an gözümde birçok logia için tehlikeli bir adama dönüştü Usopp.

Bu arada Nami şu an potansiyel olarak yıldırımları Enel'den daha etkili ve güçlü kullanıyor.

Çoğu kişi sadece Anime'ye bakarak Usopp'u sevmiyor. Ev arkadaşımı başlattım seriye. Anime'sini izliyor tabii daha. Bi o Usopp'a bakıyorum bir de Manga'daki Usopp'a. Arada çok fark var. Anime'de sürekli Usopp korkuyor saçma sapan bağırıyor aptalca bir şeyler yapıyor. Ama Manga'dan direkt aktarılan sahneler gerçekten çok güzel oluyor. Ha tabii bir kaç sahne var Anime'de gerçekten eğlenceli onlara bir şey demiyorum. Hala G-8'i düşündükçe gülüyorum. Condoriano muhabbeti muhteşemdi. Skypie'da Enel buna saldırdığında bir kaç artistik takla attıktan sonra Maxim'e kafayla girmesi yazarken bile beni güldürüyor.

Monkey :D Luffy dedi ki:
ben usopp un sonlara doğru seride ölebileceğini tayfası için hayatını feda ederek denizlerin cesur savaşçısı ünvanını kazanacağını düşünüyorum tayfada ilk gerçekleşen onun hayali olur sonra brook sonra zoro hatta sonra shanks gibi yonkou olan tayfa belki usopp un ölümünü kayaya bizzat vererek küçük bir east blue ve laboon buluşması yapar luffy makinoya borcunu öder ve usopp un cesareti tüm dünyada yankılanır
Çok mantıklı geldi, ama Oda kolay kolay tayfadan kimseyi öldürmez kanımca. Adam tarzını elden bırakırsa son anlarda orasını bilemem tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık