Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Adam keskin nişancı. Nişancılıkta bir kılıç ustalığı kadar zor bir iş. Usopp'un bu kadar laf almasının tek sebebi Oda'nın halt yemesi. Eline düzgün bir silah verip OP'ye sürseydi şimdi saygı durusunda bulunurduk. Zamanla piyasaya çıkacak bence Usopp reyiz. bekleyin sadece

Usopp Luffy, Zoro veya Sanji gibi her arc'ta aksiyon, kahramanlık görebileceğimiz birisi değil. Arada bir coşuyor ve açıkçası bize de yetiyor o kadarı :D

Arabasta arc'taki "arkadaşının hayalleriyle dalga geçirtmeme" kararlılığı ve Enies Lobby arc'taki nişancılığın gerçekten hakkını vererek gözle görülemeyecek kadar uzaktan Robin'i spandam yavşağından koruması bana yetiyor. Daha fazlasını eminim Elbaf adasında göreceğiz.

Usopp sama ya laf mı attınız başınıza büyük bela aldınız! Arkadaş anlamadığım şey niye herkesin bir Zoro olmasını bekliyorsunuz o hazı ondan alın. Usopp taktik yaparak dövüşür ve tayfanın temel destekçisidir. Cesaretsizliği komedi unsuru amacıyla sözdedir aslında yoksa Arabastada aslanlar gibi dövüşmüştür. Bunun harici Thriller Barkta farkını ortaya koymuştur. Zaten seri sonunda görecem ben sizi. :artiz:

Usopp sama ya laf mı attınız başınıza büyük bela aldınız! Arkadaş anlamadığım şey niye herkesin bir Zoro olmasını bekliyorsunuz o hazı ondan alın. Usopp taktik yaparak dövüşür ve tayfanın temel destekçisidir. Cesaretsizliği komedi unsuru amacıyla sözdedir aslında yoksa Arabastada aslanlar gibi dövüşmüştür. Bunun harici Thriller Barkta farkını ortaya koymuştur. Zaten seri sonunda görecem ben sizi. :artiz:
Savunmanın manası yok. Ne yapsa yaranamıyor garibim bu millete. Bir arkadaş : "Usopp, hayatın gerçekleridir." demişti. Bundan mıdır acaba sevilmemesi?

Usopp bu kadar çekingen olmasa diğer karakterlerin cesareti bu kadar bariz olmazdı. Usopp bence günümüz insanını temsil ediyor. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mottosunu savunan birisi çünkü. Usopp'un ilerde çok güçlü biri olacağına inanıyorum ve seriyi takip etme sebeplerimden biri de bunun gerçekleştiğini görmek istemem. Bazı arkadaşlar çok gereksiz, tayfayı düşürüyor tarzı şeyler söylemiş ama Robin gibi düz basit ve gereksiz bir karakter varken bu ithamlar Usopp'a düşmez.

Usopp bu kadar çekingen olmasa diğer karakterlerin cesareti bu kadar bariz olmazdı. Usopp bence günümüz insanını temsil ediyor. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mottosunu savunan birisi çünkü. Usopp'un ilerde çok güçlü biri olacağına inanıyorum ve seriyi takip etme sebeplerimden biri de bunun gerçekleştiğini görmek istemem. Bazı arkadaşlar çok gereksiz, tayfayı düşürüyor tarzı şeyler söylemiş ama Robin gibi düz basit ve gereksiz bir karakter varken bu ithamlar Usopp'a düşmez.
Aynen katılıyorum. Hatta Robinin antik silahlarla ilgili bir görevi olmasa en gereksiz karakter olarak onu görürdüm.

Gururla konuyu hortlatıyorum, sayın Usopp düşmanları :D
Umarım Usopp bu hafta sizi biraz düşünmeye itmiştir, gurur duyuyorum senle Sogeking :ühü:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık