Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Captain Usopp samaa :) Taktik ustası :) Serideki en gerçekçi adam Usopptur bence. Tayfanın mucit sniperi. Brookdan önce baş komedi unsurlarından biriydi ama Brook çok fena. 2 yıl aradan sonra tam supporter olmuş. Silahla millete tek atsamı mutlu olcanız anlamam.

chopper vssindeki kacisindan sonra sevemedim bu karakteri,arkadasu orda belki ome ihtimali varken olmek istemiyorum diye savastan kacmasi falan,2 yeardan once tek basina duz 3-4 marineyi alamiyordu.Bende bi turlu sevemedim usoppu

Zoro'daki vahşi ruhu içine koyduğunuzda eline bir silah alıp hakili mermiler atarak monster trioyu 4 e cıkaracak potansiyeli olan adamımızdır.
İleride Luffy gibi bir travma yaşayarak bunları yapacağını düşünüyorum.

kim ne derse desin seriye renk kattığı ve güç çeşitliliği oluşturduğu tartışılmaz bir gerçek:respect:

Çok şey beklenilen ama okuyucuya fazla şeyler veremeyen her daim Van Auger gibi olması istenen zor bir karakter.

Saf yetenek olarak tayfada en üst sıraya oynayan adamlardan biridir. Cesareti eksik olmasa gerçekten çok çok güçlü olurdu
Bende öyle düşünüyorum.Belki zoro&sanji&nami hep bir eğitim almışlar ama bu adam özünde keskin nişancı.Ama malesef bu adamdaki cesaret eksikliği değil basbayağı korkaklık en kotu durumlarda bile arkadaşı dayak yerken kaçmayı dusunecek kadar.

Usopp en sevdiğim karakterler arasında benım yahu nasıl sevmiyorsunuz :)
Çok iyi nokta atışı yapıyor adam sapanla ne kadar uzağı vuruyor.Bu yeni bitkileri vs. çok güçlü bi hal aldı bence.Yakın dövüş için o sapanın altınada kılıç eklese çok iyi olurdu haha :D Düşünemedim usopp u kılıç tokuştururken

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık