Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Tayfanın her zaman için en güçsüzü olarak kalacağını düşündüğüm üyesi. İtici, nefretlik. :/

Olur olur mangaka çizerse hersey olur. Haki kullanan sayisi bile sinirliyken tayfada bu adam haki açti. Monster dediğimiz 3'lü bile hakiyi eğitimle öğrendi ki bu adam hakiyi bilmiyordu o ana kadar. Adamin düştüğü adada geliştirdiği bir şeyler vardir ek olarak kadranlarda var ben Yonkou arcinda çok şey bekliyorum Usopp'dan bu laflarinizi size iade edecek bence :)

Edit: Şuna benzer bir sey yapabilir mangaka.
Shanks-Beckman-Roo-Yasopp
Luffy-Zoro-Sanji- Usopp
:)
Mangaka çizerse kk bile olur. Öyle neden mi olur la :S :S Usopp üçlüye müçlüye giremez. Hayal dünyasından lütfen çıkın. :/ Haki bilsin bilmesin Franky'ye meze olur Usopp'tan.

Mangaka çizerse kk bile olur. Öyle neden mi olur la :S :S Usopp üçlüye müçlüye giremez. Hayal dünyasından lütfen çıkın. :/ Haki bilsin bilmesin Franky'ye meze olur Usopp'tan.
Yav asıl sen hayal dünyandan çık.
Olamaz demek ne ya sanki serinin yaraticisi sensin. Ne var yani mangaka cizerse olur demişsem senin gibi çizerse kk de iolur gibi abartili bir sey mi söyledik? Sanjiden sonra ki adam olur diyorum ki bence bunun kadar normal bir şey yok çünkü iki büyük tayfaya baktiğimiz da Yasopp ve Auger gibi adamlari görüyoruz.
Neyse serinin yaraticisi olarak olamaz dediysen olamaz zaten :S

Yav asıl sen hayal dünyandan çık.
Olamaz demek ne ya sanki serinin yaraticisi sensin. Ne var yani mangaka cizerse olur demişsem senin gibi çizerse kk de iolur gibi abartili bir sey mi söyledik? Sanjiden sonra ki adam olur diyorum ki bence bunun kadar normal bir şey yok çünkü iki büyük tayfaya baktiğimiz da Yasopp ve Auger gibi adamlari görüyoruz.
Neyse serinin yaraticisi olarak olamaz dediysen olamaz zaten :S
Olmaz. Bunu bilmek için Oda olmaya gerek yok. Seriyi okuyunca anlaşılıyor zaten.

Olur olur mangaka çizerse hersey olur. Haki kullanan sayisi bile sinirliyken tayfada bu adam haki açti. Monster dediğimiz 3'lü bile hakiyi eğitimle öğrendi ki bu adam hakiyi bilmiyordu o ana kadar. Adamin düştüğü adada geliştirdiği bir şeyler vardir ek olarak kadranlarda var ben Yonkou arcinda çok şey bekliyorum Usopp'dan bu laflarinizi size iade edecek bence :)

Edit: Şuna benzer bir sey yapabilir mangaka.
Shanks-Beckman-Roo-Yasopp
Luffy-Zoro-Sanji- Usopp
:)
Sen de mi okama kenpo bekleyengillerdensin? :/

Gayter renkli bir karakter, seriye eğlence katıyor. Herkes Zoro gibi mi olacak illa?
Aynen öyle!
Elimizi sallasak cesur birine çarpıyor. Biri de korkak oluversin.

Olmaz. Bunu bilmek için Oda olmaya gerek yok. Seriyi okuyunca anlaşılıyor zaten.
Tayfada haki kullanan sayisi belli.
Ödüllerin ne olduğu belli.
Adamin babasinin kim olduğu belli.
Olmaz gibi kesin laflar ediyorsan ya serinin yaraticisisin ya da çok iyi yerlerden haber geliyor.
Neyse tartişmanin sonu yok ben beklediğimi söylüyorum ve ayni seriyi okuyoruz. Ödüller olsun, Haki olayi olsun mangaka'nin Usopp'u yavaş yavaş yükselttiğini göremiyorsaniz bir şey diyemeyecem. İyi okumalar.
Sen de mi okama kenpo bekleyengillerdensin? :/

Aynen öyle!
Elimizi sallasak cesur birine çarpıyor. Biri de korkak oluversin.
Yok. Ben new kama kenpo bekliyorum :oleyo2:

O işin şakasi, başka power up'lar bekliyorum ben. :)

Tayfada haki kullanan sayisi belli.
Ödüllerin ne olduğu belli.
Adamin babasinin kim olduğu belli.
Olmaz gibi kesin laflar ediyorsan ya serinin yaraticisisin ya da çok iyi yerlerden haber geliyor.
Neyse tartişmanin sonu yok ben beklediğimi söylüyorum ve ayni seriyi okuyoruz. Ödüller olsun, Haki olayi olsun mangaka'nin Usopp'u yavaş yavaş yükselttiğini göremiyorsaniz bir şey diyemeyecem. İyi okumalar.
Ödül dedikten sonrasını okumadım demek isterdim ama okudum. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık