Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Konuyu hortlattığım için genel bir cevap yazayım dedim. Bazı arkadaşlar kaçtı-kaçmadı iyi nişancı-kötü nişancı yada tipsiz konularına girmişler. Ben işin o kısmında değilim. Korkak olduğunu da kabul ediyorum. Forumda evlat olsa sevilmez diyenler kadar zalim olmadığım ve bu karakter hiç kimse tarafından sevilmiyor sanılmasın diye belirteyim dedim. Ayrıca bu tür serilerde illa bazı kahramanlar yazarla bazı kahramanlar gerçeklikle bazı olaylar gerçek olaylarla ilgilidir. Usopp'un gerek söylediği yalanların gerçek olması ile gerekse serinin aksine bir tavrı ve gücü olmasıyla, korkaklığıyla seyirciyle ters de olsa bir bağlantı ve hatta ironi oluşturuyor. Sizin onu sevmeme bahaneleriniz benim için önemli değil. Zira aslında korkak değil o yüzden çok seviyorum demiyorum. Ancak daha öncede belirttim karakterden nefret edenler için yersiz bir nefret olduğunu düşünüyorum.

Haksız nefret falan yok seriyi işgal ettigi için nefret ediyorum.Her sahnesi gereksiz her hareketi gereksiz varlıgı gereksiz bir karekter.Her arc cıkar seride 2-3 bölüm kacar 2-3 bölüm aptal aptal konuşur nefret etmeyipte napcaz bagrımızamı bascaz.
Toriko okuyorsan aynı tip ordada var Komamatsu o kadar cok kullanıyorduki mangaka kusasım geldi bir daha acıpta yüzüne bakmam o kadar nefret ettirdi.Usopp'ta aynı seride 2-3 bölüm gözüktümü kusasım geliyor cok igrenç karekterler bunlar.

İşte ben nefret etmiyorum, gereksiz de bulmuyorum. Bana göre bunlar çorbayı çorba yapan şeyler. Yoksa şu sitede çok değil 20 kişiye sorsan resimdeki yanlışları işaretle. Doğru yer koymazlar. Bu seri bu haliyle bir bütün. Elbette bazı şeylerden hoşlanmayabilirsiniz.

Ben Usopptan nefret etmem, diğer tayfa Üyelerine oranla daha az severim. Ama Usopp'un itici bir karekter olduğu da gerçek. Bunun sebebi ise Oda'nın tabiri caizse her şeyin cılkını çıkarırcasına abartmayı seven bir yanı olması. Uzun buruna sahip olmasından Kaynaklı itici bir görünüşe sahip olmasa ve korkaklığı bu kadar abartı olmayıp bira daha alt seviyede olsa(misal bilenler bilir Leorio gibi) daha bi sevilesi bir karekter olabilirdi. Ama benim bu karekterle ilgili merak ettiğim seri sonunda hayaline ulaşınca SogeKing modu açtığı zaman olduğu gibi mi olacak hep...

tayfada franky den bile önce haki açması ve son film heart of gold da yaptığı dövüşle tayfada ki gücünü gösterdi yakında shanks tayfası gibi ilk üç bunlar sonra diğerleri olarak geçecek=) seni seviyoruz denizlerin cesur savaşçısı =)

Franky, Robin ve tayfaya gelmesi muhtemel kişiler dururken Usopp nasıl üçüncü güçlü olacak? Sondan üçüncü olsun lokma döktürüp dağıtsın Usopp. :/

Franky, Robin ve tayfaya gelmesi muhtemel kişiler dururken Usopp nasıl üçüncü güçlü olacak? Sondan üçüncü olsun lokma döktürüp dağıtsın Usopp. :/
Olur olur mangaka çizerse hersey olur. Haki kullanan sayisi bile sinirliyken tayfada bu adam haki açti. Monster dediğimiz 3'lü bile hakiyi eğitimle öğrendi ki bu adam hakiyi bilmiyordu o ana kadar. Adamin düştüğü adada geliştirdiği bir şeyler vardir ek olarak kadranlarda var ben Yonkou arcinda çok şey bekliyorum Usopp'dan bu laflarinizi size iade edecek bence :)

Edit: Şuna benzer bir sey yapabilir mangaka.
Shanks-Beckman-Roo-Yasopp
Luffy-Zoro-Sanji- Usopp
:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık