Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Korsanlar seride canavar olarak nitelendiriliyor. Halk arasında böyle bir söylentinin yayılması/oluşması neredeyse imkansız. Ki Wg bu kadar manipülatif iken. Kaldı ki hayalinin bilinmesi konusu biraz sorunlu çünkü baya baya bireysel hayalleri olan insanlar var seride.
Law'ın asıl amacı intikam idi. Onu da Oda sağolsun hiç etti. Karakterin D. merakı bu yapay duruyor. Law'ın okuyucuların büyük bir bölümü tarafından sevildiğini görüp hikayeden uzaklaştırmak istemedi. Ki bu meyvenin ameliyat özelliğini bile bu yüzden verdi.
Zoro'nun en iyi kılıç ustası olduğunu kim bilecek? Ya da chopper ın her hastalığı iyileştiren ilaç yaptığını? Bunlar dünyaca bilinmeyecekse neyin çabası var. Bazı şeyleri kendilerine kanıtlasınlar yeter o zaman.

Law'ın amacı Cora'nın isteğini yerine getirmekti ki Doffy'e de aynen öyle söylüyor. " Burada Cora için bulunuyorum. "

Merakını sen yapay buluyorsun ben bulmuyorum. Belki başka hayali ya da amacı da vardır bilemeyiz. Law gizemli bir adam. Bize gösterilenlerden en iyi doktor olma sözü ve D. merakı var işte.

Meyvenin o özelliğini o yüzden verdiğini ne biliyorsun?? Asıl Law'dan bu kadar ekmek yiyebileceğini Oda tahmin etmedi. Rosa arc sonrasında seride kendisini şaşırtan tek karakterin Law olduğunu söyledi. Eskiden aklında varsa da öldürmekten vazgeçti, bence. O güç öyle hava da kalacak. Serilerde sanki hiç mi havada kalan şeyler olmuyor??

Son düzenleme:
Punk Hazard'da bu bizimkileri satar diyordum. Şuan bu çok zor olsa da satsa efsane olur. En azından yancı rolünden kurtulup kendi hedefi için mücade vermiş olur.

Korsanlar seride canavar olarak nitelendiriliyor. Halk arasında böyle bir söylentinin yayılması/oluşması neredeyse imkansız. Ki Wg bu kadar manipülatif iken. Kaldı ki hayalinin bilinmesi konusu biraz sorunlu çünkü baya baya bireysel hayalleri olan insanlar var seride.
Law'ın asıl amacı intikam idi. Onu da Oda sağolsun hiç etti. Karakterin D. merakı biraz bu yüzden yapay duruyor. Law'ın okuyucuların büyük bir bölümü tarafından sevildiğini görüp hikayeden uzaklaştırmak istemedi. Ki bu meyvenin ameliyat özelliğini bile bu yüzden verdi.
Law'un amacı Sengoku ile konuşana kadar intikamdı yalnız.
Law'un hikayesinin bozulmasının sebebi de Luffy aslında. Oda, son darbeyi daima Luffy vurur düsturuna bu kadar obsesifçr takılmış olmasa sahiden Doflamingo ile beraber ölebilirdi. Yani fanların sevmiş olması falan değil o mesele.

Zoro'nun en iyi kılıç ustası olduğunu kim bilecek? Ya da chopper ın her hastalığı iyileştiren ilaç yaptığını? Bunlar dünyaca bilinmeyecekse neyin çabası var. Bazı şeyleri kendilerine kanıtlasınlar yeter o zaman.

Law'ın amacı Cora'nın isteğini yerine getirmekti ki Doffy'e de aynen öyle söylüyor. " Burada Cora için bulunuyorum. "

Merakını sen yapay buluyorsun ben bulmuyorum. Belki başka hayali ya da amacı da vardır bilemeyiz. Law gizemli bir adam. Bize gösterilenlerden en iyi doktor olma sözü ve D. merakı var işte.

Meyvenin o özelliğini o yüzden verdiğini ne biliyorsun?? Asıl Law'dan bu kadar ekmek yiyebileceğini Oda tahmin etmedi. Rosa arc sonrasında seride kendisini şaşırtan tek karakterin Law olduğunu söyledi. Eskiden aklında varsa da öldürmekten vazgeçti, bence. O güç öyle hava da kalacak. Serilerde sanki hiç mi havada kalan şeyler olmuyor??
O özellik havada kalmaz. Çok kaptırma kendini.

Meyve uyanışı diye bir şeyin açıklanıp havada kaldığını düşün. İşte öyle bir şey.

Beni ss falan alın bilmiyorum ne isterseniz yapın. O gücü Law bile bile kullanmayacak. :good:

Kullanırsa ne oldu kullandı diye dalganızı alırsınız benden. :D
O konuda dalga geçilecek bir şey yok da boşa gitmez o iş. Law görüldüğünden daha fedakar biri. Hasır Şapkalara da göründüğünden daha fazla gönül bağı ile bağlı. Luffy ya da Zoro fark etmez.. Birinin ihtiyacı olsa o özelliği kullanır.

Meyvenin o özelliğini o yüzden verdiğini ne biliyorsun?? Asıl Law'dan bu kadar ekmek yiyebileceğini Oda tahmin etmedi. Rosa arc sonrasında seride kendisini şaşırtan tek karakterin Law olduğunu söyledi. Eskiden aklında varsa da öldürmekten vazgeçti. O güç öyle hava da kalacak. Serilerde sanki hiç mi havada kalan şeyler olmuyor??
Doktorluk dediğimiz şey ile diğerlerini karıştırıyorsun yalnız. Bir korsan başka bir korsana kolay kolay yardım etmez. Hani bunun yayılmaz ihtimali bile bu kadar az iken şartların bu kadar zorlu olması işleri daha da zorlaştırıyor. Yani en iyi doktor olma şeysi biraz başka bahara kalacak gibi.

Cora söylediği için mi Cora'nın intikamı için mi söylüyor o sözü?

Zart diye ortaya çıkıyor meyvenin özelliği. Bunu hype için yapmadıysa ne için yaptı Oda? Hala herkes merak ediyor acaba nerede kullanacak diye? Kaldı ki tayfayla beraber yolculuk ettirerek bu merakı diri tutuyor.

Öyle bir gücü tanrının dokunuşu hesabı bir yere denk geldiğinde kullanacak Oda. Bu da muhtemelen, umarım İm olur. Yoksa çok yazık olacak karaktere.

Law'un amacı Sengoku ile konuşana kadar intikamdı yalnız.
Law'un hikayesinin bozulmasının sebebi de Luffy aslında. Oda, son darbeyi daima Luffy vurur düsturuna bu kadar obsesifçr takılmış olmasa sahiden Doflamingo ile beraber ölebilirdi. Yani fanların sevmiş olması falan değil o mesele.
Sengoku'ya kadar olan amaç ki bu hayatının neredeyse tamamı demek asıl amacıydı. O konuşma sonrası oluşan şey yapay geliyor haliyle okuyucuya.
Evet, keşke Dof ile beraber ölseydi ama Oda kıyamadı. Üstelik seride yami yami'den sonra en gizemli yeteneği de kitledi. Hikayenin çok sıkıştığı bir yerde kullanıp karakterin olayını tamamen bitirecektir.

Punk Hazard'da bu bizimkileri satar diyordum. Şuan bu çok zor olsa da satsa efsane olur. En azından yancı rolünden kurtulup kendi hedefi için mücade vermiş olur.
Dressrosa da luffy ve tayfası için söylediği sözlerden sonra luffyi satmaz.Usopp da yancı ama seri boyunca o kadar ekran zamanı verilmesine rağmen toplasan 3-5 düzgün hareketini bulursun.Law adam gibi yancılık yapıyor en azından:a:

O konuda dalga geçilecek bir şey yok da boşa gitmez o iş. Law görüldüğünden daha fedakar biri. Hasır Şapkalara da göründüğünden daha fazla gönül bağı ile bağlı. Luffy ya da Zoro fark etmez.. Birinin ihtiyacı olsa o özelliği kullanır.
Cora hiçine öldü yani. Ben kabul edemiyorum. Oda röportajında Law için aklı fikri Cora'yı düşünmek diyor.

Corazon, Law yaşasın diye canından olmuşken Law öyle Luffylere saygı duyuyor bilmem ne falan diye bunu göz ardı edemez.

Doktorluk dediğimiz şey ile diğerlerini karıştırıyorsun yalnız. Bir korsan başka bir korsana kolay kolay yardım etmez. Hani bunun yayılmaz ihtimali bile bu kadar az iken şartların bu kadar zorlu olması işleri daha da zorlaştırıyor. Yani en iyi doktor olma şeysi biraz başka bahara kalacak gibi.

Cora söylediği için mi Cora'nın intikamı için mi söylüyor o sözü?

Zart diye ortaya çıkıyor meyvenin özelliği. Bunu hype için yapmadıysa ne için yaptı Oda? Hala herkes merak ediyor acaba nerede kullanacak diye? Kaldı ki tayfayla beraber yolculuk ettirerek bu merakı diri tutuyor.

Öyle bir gücü tanrının dokunuşu hesabı bir yere denk geldiğinde kullanacak Oda. Bu da muhtemelen, umarım İm olur. Yoksa çok yazık olacak karaktere.
Ölmeyecek ya. Ben inanıyorum. :D

Cora'nın isteği bu olduğu için onu söylüyor. Cora benim için öldü onun bu isteğini yerine getirmekte benim görevimdir tarzı bir şey diyordu.

Ben daha öncelerde de çok kez yazdım. 5.000.000 beri ödül konulmuş, en tehlikeli diye biliniyor. Hükümet bu meyveyi gizliyor, Doffy ise deli gibi istiyor. Peki niye??? Bunlara bir cevap lazımdı dimi. Cevabında tatmin edici olması gerekiyordu dimi. Yani ödülü ve en tehlikeli denmesini hak etmesi gerekiyordu.

Ölmeyecek ya. Ben inanıyorum. :D

Cora'nın isteği bu olduğu için onu söylüyor. Cora benim için öldü onun bu isteğini yerine getirmekte benim görevimdir tarzı bir şey diyordu.

Ben daha öncelerde de çok kez yazdım. 5.000.000 beri ödül konulmuş, en tehlikeli diye biliniyor. Hükümet bu meyveyi gizliyor, Doffy ise deli gibi istiyor. Peki niye??? Bunlara bir cevap lazımdı dimi. Cevabında tatmin edici olması gerekiyordu dimi. Yani ödülü ve en tehlikeli denmesini hak etmesi gerekiyordu.
Kapanışı göremeyecek ya:D Enma olmasa muhtemelen Elbaf göremeyecekti.......

Deli gibi intikam ateşiyle yanıp tutuşuyordu karakter. Yapma, etme.

Mis gibi ölümsüzlük veriyor meyva. Fiyatının ve tehlikesinin altını yeterince dolduruyor bu özellik. Oda da haliyle bu özelliği ölümsüz bir düşmana karşı kullanmak için saklıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık