Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Boş ver. Im olayında kullanması karakter açısından da anlamlı olacaktır. Yoksa D'nin anlamını görse ne olur görmese ne olur. Anlamını öğrendikten sonra ne yapacak? Kral olmak gibi bir isteği yok, herhangi bir başka arzusunu bile duymadık. Kendisini feda ederek D'nin arzusunun gerçekleşmesine yardım eder. Karakter için güzel bir son.
Onu diyorum ben de. Belirli bir olayı kalmadı tayfanın trenini takip etmekten başka. Varsa da ben hatırlamıyorum.
Im'e karşı ölümü başına gelebilecek en güzel şey olurdu sanırım.

Ameliyat yapacak da ölecek diyen var. Nasıl okuyorsunuz arkadaş. Law böyle bir şey yapmaz. Ne bu epik sahne arama amacı. Adam bencil, yapmaz öyle şey.

Ben daha dandik bir ölüm hayal ediyorum.
Ne alakası var epik sahne aramakla ? Bu bilgi boşuna verildi,böyle bir malzemeyi Oda asla kullanmaz diyorsun yani ?

Ayrıca son 50 chapterı okumadığımdan bir şey diyemem de Dressrosa için konuşursak düşündüğün kadar bencil bir adam değil Law.

Ne alakası var epik sahne aramakla ? Bu bilgi boşuna verildi,böyle bir malzemeyi Oda asla kullanmaz diyorsun yani ?

Ayrıca son 50 chapterı okumadığımdan bir şey diyemem de Dressrosa için konuşursak düşündüğün kadar bencil bir adam değil Law.
Efsane ölüm diye anılmasını istemiyorum sadece :gamyon: Şöyle Neji gibi olsun yeter.

Şuan muhtemelen en iyi doktordur zaten. D.'nin anlamını öğrenme şeysi baya yapay bir amaç yalnız. Arkeolog falan olsaymış keşke.
Ama öyle anılmıyor. Bilinmesi gerek. Herkesin hayalinin temeli bu değil mi?

Neden D'nin gizli kalması gerektiğini merak ediyor bence. Ailesi gizledi. Hatta Sengoku ile konuşurken Corazon hiç bir şey bilmiyordu demesiyle daha çok merak etmiştir. Ne bu D.? Sengoku ateşini körükledi.

Herhangi bir karakter için amaç olarak görmeyebilirsiniz. Ancak okuyucunun öğrenmeyi beklediği şeylerden birisi bu.

İsteğine bir şey diyemem de bu olayın gerçekleşme ihtimali bi hayli fazla aslında.Ondan dedim bizim epik sahne arayışımızla alakası yok diye.
Olaya değişik bir yorum katayim dedim birilerine laf atma değil de. Pardon efenim :good:

Ben Im'in zaten önceki bir Ope tarafından ölümsüz kilindigini düşünüyorum. Teach'e de sirayet etse keşke

Ama öyle anılmıyor. Bilinmesi gerek. Herkesin hayalinin temeli bu değil mi?

Neden D'nin gizli kalması gerektiğini merak ediyor bence. Ailesi gizledi. Hatta Sengoku ile konuşurken Corazon hiç bir şey bilmiyordu demesiyle daha çok merak etmiştir. Ne bu D.?

Herhangi bir karakter için amaç olarak görmeyebilirsiniz. Ancak okuyucunun öğrenmeyi beklediği şeylerden birisi bu.
Korsanlar seride canavar olarak nitelendiriliyor. Halk arasında böyle bir söylentinin yayılması/oluşması neredeyse imkansız. Ki Wg bu kadar manipülatif iken. Kaldı ki hayalinin bilinmesi konusu biraz sorunlu çünkü baya baya bireysel hayalleri olan insanlar var seride.
Law'ın asıl amacı intikam idi. Onu da Oda sağolsun hiç etti. Karakterin D. merakı biraz bu yüzden yapay duruyor. Law'ın okuyucuların büyük bir bölümü tarafından sevildiğini görüp hikayeden uzaklaştırmak istemedi. Ki bu meyvenin ameliyat özelliğini bile bu yüzden verdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık