Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Çok oldu okumayı bırakalı ama şu Fugun suikastçisi eli yüzü kapalı bir adam vardi. Onu dövdüler mi acaba merak ettim. :)

Çok oldu okumayı bırakalı ama şu Fugun suikastçisi eli yüzü kapalı bir adam vardi. Onu dövdüler mi acaba merak ettim. :)
Yuri ve Urek'ten bayağı dayak yemişti önceki arclarda şu anki arcta yok. Bir ihtimal Baam onunla dövüşebilecek kadar güçlü olabilir bu arctan sonra.

Thorn tamamen sarı olmuş bu bu bölümde. Baam neredeyse kontrolüne almış gibi thornu. Kurama pardon şeytan da yeter artık içerisi dışarıdan kalabalık oldu diyor :D

Sen nerelerde kaldın, bir de sadece yorum atmayı değil okumayı da bırakmışsın :(
Gizli kattaki final dövüşü başladı şu an.
Gizli kat 10. bölümde falan kaldım en son. Gizli katın içindeki gizli katı bilmiyorum daha :D
Olaylar olaylar durumuna girdiğimize göre en yakın zamanda açığı kapatırım artık ;)

Gizli kat 10. bölümde falan kaldım en son. Gizli katın içindeki gizli katı bilmiyorum daha :D
Olaylar olaylar durumuna girdiğimize göre en yakın zamanda açığı kapatırım artık ;)
Evet o kısımlarda hikaye bir garipleşmişti benim için de ama şu arc bitsin gerçek kuleye, gerçek karakterlere devam edelim istiyorum.

Birkaç sene önce her hafta beklemekten sıkılıp, ara vermiştim. Şimdi baktım yorum var gözüme çarptı yorumu okudum ve hala bitmemiş olması üzdü. Birkaç sene sonra yeniden kontrol ederim artık görüşmek üzere...

Bir de DICE diye bir webtoon vardı. O da kesin bitmemiştir hiç boşa bakmıyım.

Birkaç sene önce her hafta beklemekten sıkılıp, ara vermiştim. Şimdi baktım yorum var gözüme çarptı yorumu okudum ve hala bitmemiş olması üzdü. Birkaç sene sonra yeniden kontrol ederim artık görüşmek üzere...

Bir de DICE diye bir webtoon vardı. O da kesin bitmemiştir hiç boşa bakmıyım.
Dedigin seriyi takipp etmiyorum ama akllimin derinliklerinde bitmis diye kalmis istersen bi kontrol et.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık