Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Maschenny yine ne haltlar karıştırıyorsun yahu?Baam'ın oradan Kallavan'ın gitmesine rağmen kaçacağını nasıl biliyorsun?Yoksa başka bir şey için mi yem olarak kullanacaksın ya da işini garantiye mi almak için sağ bıraktın?Hadi her şeyden anlık olarak haberdarsın diyelim , seninle aynı amacı güdüyorum ne demek?

Gerçekten Koon dedin mi bi durup düşüneceksin.
Malum olaylar kardesinin katinda oluyor bu Koonlardan her turlu pisligi bekleyeceksin.

@Joichiro Nishi o zaman Maschenny'nin elinde somut bir koz yoktu o yuzden kendi silahini ortaya koymustu simdi Jinsung'u kullanabilir.
Yuri takasi Baam icin kabul edebilir veya sonucta o kadar da geri zekali degiller. Tuzak oldugunu bildiklerinden silahlari vermeden Jinsung'u almaya calisirlar. Bunlar tamamen varsayim tabi gorecegiz nolacak.

Ancak yazar yeteri kadar rehine durumu kullandi.sikicilasmaya ve kendini tekrarlamaya basliyor.
Fikrine saygı duymakla beraber , aynı fikirde değilim.İşin içinde eğer biraz da olsa gizem varsa bu tür tekrarlara katlanabilirim.Çünkü yazar şimdiye kadar bize bunu aşıladı .Akraptor ve Prince ' da rehineydi ama işler onlar için hiç iyi sonuçlanmadı .Elbette Jinsung'la aynı kefeye konulmazlar ama yine de ölüp ölmeyeceği ile ilgili bir acaba oluşturuyorsa akıllarda, bence bu tip tekrarlara tolerans gösterilebilinir.

Jinsung Yuri için bir değeri yok ama neden BM ve Ga’yı jinsung için feda etsinki?

Birde bizim leesoolara ne oldu diyecektim çıktılar meydana.

Kallavan jinsungun kollarını kopardı mı tamamen ? La adam şov yapamadan pert oldu. Oysa çok daha sonralara saklanması gereken bir karakter harcandı gitti.

biri bölümü özet geçebilir mi pek bir vaktim yok da rica etsem.
Kallavan ''Tutamazsınız beni ille de o çocuğu öldürcem'' diyip Baam'ın peşine takıldı. Evankhell peşinden kovalıyor. Leeso takımı gemiyle gelip Baam'ı alıyor.
İstasyondaki bomba patlamıyor çünkü Elaine gelmiş.
Maschenny Jinsung'a bitirici hamleyi vurmuyor, onu yem olarak kullanmak istiyor.
Ben sabahtan beklemeye başlıyorum bu zamana kadar hiç farketmemişim :D teşekkür ederim. Peki raw duruma göre mi çıkıyor?
Raw da birkaç saat sonra çıkıyor genelde de paylaşmak yasak. Naver her rawın içine özel bir kod gömüyormuş yani internette rawdan bir resim bulduklarında hangi üyenin paylaştığını bulup banlayabiliyorlar. O yüzden genelde kalitesiz rawlar görüyoruz, çözünürlüğü azaltarak çözmeye çalışıyorlar durumu sanırım. Bu hafta henüz yok.

Son düzenleme:
Kallavan jinsungun kollarını kopardı mı tamamen ? La adam şov yapamadan pert oldu. Oysa çok daha sonralara saklanması gereken bir karakter harcandı gitti.
Kopardı galiba, son bölümde öyle gibi gözüküyordu. Reis umudunu yeni nesle bağlamıştı kendi döneminin geçtiğinin farkındaydı da olması gerekenden erken oldu.

Kopardı galiba, son bölümde öyle gibi gözüküyordu. Reis umudunu yeni nesle bağlamıştı kendi döneminin geçtiğinin farkındaydı da olması gerekenden erken oldu.
Jinsung reis en başta ciddi bir şekilde dövüşse kallavana karşı bir şansı olurdu ama adam hep cool takıldı sonunda kolundan oldu. Üstüne adam bir de rehine olarak alınacak maschenny tarafından anladığım kadarıyla :/ bu hallere düşecek bir adam değildi ha. One piece de shanks neyse gözümde jinsung da öyleydi dediğin gibi çok erken gitti. Forumda takip ettiğim kadarıyla tog konusunda senden daha iyi analiz eden ve takip eden yok gibi, sence jinsung temiz bir dövüşte kallavanı alabilirmiydi ?

Jinsung reis en başta ciddi bir şekilde dövüşse kallavana karşı bir şansı olurdu ama adam hep cool takıldı sonunda kolundan oldu. Üstüne adam bir de rehine olarak alınacak maschenny tarafından anladığım kadarıyla :/ bu hallere düşecek bir adam değildi ha. One piece de shanks neyse gözümde jinsung da öyleydi dediğin gibi çok erken gitti. Forumda takip ettiğim kadarıyla tog konusunda senden daha iyi analiz eden ve takip eden yok gibi, sence jinsung temiz bir dövüşte kallavanı alabilirmiydi ?
Yani dövüş aslında epey temizdi, Maschenny işe karıştığında Jinsung zaten kollarından olmuştu. Tabi Jinsung en başından beri Kallavan'ı öldürmek niyetiyle dövüşmüyordu. Biraz pataklansam da zaman kazandığım sürece avantaj bende şeklindeydi.
Açıkçası bilemiyorum ''Kallavan eğer bunun üzerine bir darbe daha indirebilsen ölürdüm'' dedi ama Kallavan, Jinsung'un üzerine atılma sebebi onu bir nevi dişleri dökülmüş bir kurt gibi görmesiydi. Jinsung'un saldırı hazırladığını gördü ama fazla kaale almadı. Yani eğer Jinsung en başından çok ciddi dövüşseydi, Kallavan yine de öyle bir darbeye kafa atar mıydı acaba?
Belli ki saldırı gücünde avantajlı taraf Jinsung, dayanıklılıkta da Kallavan ama yüksek seviyecilerin güçlerinin sınırlarını kıyaslayacak geçmiş bilgilere sahip değiliz. Yazar dövüşün sonunda Jinsung'un shinsoo kontrolünün çok üst düzey olduğunu gösterdi, Kallavan'ınsa hala ortalıkta dolanması onun da hala her şeyini kullanmadığı ihtimalini doğuruyor. Her iki tarafında kazanma ihtimali olan bir vs bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık