Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

He bu arada bunu da buraya bırakayım.
Ostyi bu tarafa iliştirelim, normalde anime konusuna atıyorduk.
Müziğin ismine shinsu demiş. Ama beklediğim müzik değildi. Bana "ismi shinsu olan bir müzik var albümde sence hangi yerde çalan müziktir" diye sorsalar shinsu duvar testinde çalan müzik derdim. O müzik olsa bence daha iyiydi.

Çok bir şey istemiyoruz biraz gizem biraz dram biraz heyecan ve atmosfere uygun müzikler. Bölüm içi müziklere dikkat ederlerse güzel olur. HxH'de en sevdiğim özelliklerden biriydi. Bir sonraki bölüm için heyecanı arttırırken bile müziği ve dış sesi çok iyi kullanıyorlardı.

Manga Okumakta zorlanıyorum. En Son The Promised Neverland okudum. Oda sonradan bozmuş galiba devam etmedim. Animeyi rahat rahat uzanarak izliyorum. Zoom yapma derdi olmadan : P

Aslında keşfetmiştim. @Alcatraz da mutlaka oku diye şiddetle tavsiye etmişti. Ama dediğim gibi Manga okumak zor geliyor. Ha animeyi, izlerim ikinci sezonu geç gelir o zaman devam ederim webtoona. Hem karakterleri sesi falan oturur kafada . Anime tadı verir : ))
Bende manga okumakta zorlanıyorum zoom derdi yüzünden o yüzden genelde cilt almaya çalışıyorum. Tower of god webtoon mu manhwa mi demeliyim emin değilim ama zoom derdi olmadan okunabilen bir seri rahat rahat 3-4 kez okudum 485 bölüm.

Şu konuyu gördüm tadım kaçtı gene. Trailer'ından bile ne bok olduğu belliydi izleyenler de gerekli şeyleri söylemiş zaten. Arkadaş şu seri harcanacak seri değil, anime dünyasında zirveyi zorlayacak kadar özel bir seri. Çöpetsuya özeneceğinize buna abansaydınız anasını satayım.

Şu konuyu gördüm tadım kaçtı gene. Trailer'ından bile ne bok olduğu belliydi izleyenler de gerekli şeyleri söylemiş zaten. Arkadaş şu seri harcanacak seri değil, anime dünyasında zirveyi zorlayacak kadar özel bir seri. Çöpetsuya özeneceğinize buna abansaydınız anasını satayım.
Herifler yana yakıla her hafta çıkacak eser arıyorlardır eminim. Sonra gidiyorlar koca sezonu 12 bölüme sıkıştırıyorlar. Keşke Japon olsaymış Siu ne diyeyim.

Herifler yana yakıla her hafta çıkacak eser arıyorlardır eminim. Sonra gidiyorlar koca sezonu 12 bölüme sıkıştırıyorlar. Keşke Japon olsaymış Siu ne diyeyim.
Bu külotçu japonlar aşırı milliyetçimi yoksa arada başka bir şeymi var bilmiyorum ama Noblesse'ı da Tog'u da peach ettiler. The Breaker'a hiç dokunmadılar bile. Bir sürü kaliteli webtoon ve manhwa vardır piyasada sektörü canlandıracak ama sıkıntı neyse artık hiç oralı olmuyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık