Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Japonların Manhwa'ları katletmek için elinden gelen her şeyi yaptığını bir bilsen. Şaşırmazdın bu kadar :(
Her şeye rağmen iyi ki yapmışlar ama. Çünkü kore yapımı olsa büyük ihtimalle izlemezdim, hikayesi ilgimi çekmemiş olurdu ve mangasını da okumazdım. Ve animenin müzikleri harika hatta bence en iyilerden. O müzikler olmasa manhwasını okurken bu kadar tat alacağımı da zannetmiyorum.

Noblesse de aynısı oldu.Korelilere karşı sinirliler sanırım.
Noblesse de de hızlandırılmışlık seziliyor ama hikaye hiç ilgi çekici gelmiyor ben açıkçası pek de beğenmedim eh işte bir seri gibi geldi. Tabi mangasıyla animesi arasında hızlandırılmışlık dışında hikayede çok fark varsa bilemeyeceğim.

The Gof of High School'un ise iyi bir uyarlama olduğunu düşünüyorum. Onun da hızlandırıldığı belli ama gayet iyi uyarlanmış hissi veriyor. Yani kolaya kaçılmış gibi durmuyor.

Son düzenleme:
Animasyon olarak belki çok iyi değil, çizimlere de çok aşina değiliz ama müzikleri cidden çok iyi. 2 gündür spotifyda OST listesini buldum, bazı müzikleri cidden aşmış, zaten birkaç tanesi anime izlerken de merak ettirmişti, Kevin Penkin denen adam cidden çok iyi müzik yapıyormuş.

Renklendirme ve cizim göz kanatıyor resmen. Mangasını okuyan ordan devam eder zaten , mangasını okumamış ama okumayı düşünende sakın animesi var onu izliyim demesin 2020 yılında böyle bir anime insanı toei ye bile şükrettiriyor.

Bunu atmaya gelmiştim. 2.sezonun gelmesine şaşırdım açıkçası. İlk sezon webtoon tanıtımı gibiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık