Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Manganın 2. Sezonu için 88 bölüm falan gerekiyor. Yani 24 24 ve 40 şeklinde 3 sezon yapmaları gerekiyor en az. Yoksa 2.sezonu heba ederler.
1. Sezon yine giriş sezonuydu aramalar kısaltmalar falan neyse ama 2. Sezonu bu şekilde yapmazlar inşallah.

Webton okumadan izlediğimden mütevellit seriyi beğendim.Kan falan da göstermeleri hoştu.Rachel bir kaşardır koru adamdır.Timsah adam ve küpeli de adamın dibidir.Ana karakterde ki bir den ''herkesi yanına çekme''gücü rahatsız etti az buçuk ama kule mantığına da uyuyor.Bu kule de bana tanrının yarattıkları için kurduğu oyun alanı gibi geldi.Tüm duygu kişilikler falan her şeyi ortaya çıkarıyor kule.Neysem webton için Türkçe çeviri linki alırım bi dal.
https://www.google.com/url?sa=t&sou...Vaw2sZMH64DHojJB9WpimFdBp&cshid=1593087393569
Güncelden 7 bölüm geride. Güncel olan ToonTr adında bir site vardı ama telif yedi.

Rachel'a sempati besleyelim tarzıyla yapılmış, hem kesilerek, hem de değiştirilerek bence mahvedilmiş son bölüm. Genel dövüşler desen, mangaka dövüş mantığına ve güç dengelerine olabildiğince dikkat eden biri, onlar da Japon shounen kafasıyla bir anlık güç patlamalarıyla ve artistlik havayla yapılmış, onlar da pert. Boğa ile dövüş mesela, Boğa geldi tamam hemen tek atayım diye bitirdiler. Rachel'ı Headon göze parmak bir şekilde kötü yola itiyor resmen, manhwada böyle keskin bir şey yok. Manhwa'da Rachel en baştan beri Baam'a çok sevgi beslemiyormuş gibi bir hava vardı ve bu onun adiliğine daha da vurgu yapıyordu. Sadece bir kahkaha ile bunu veremezsiniz ki. Bu şey gibi demek gibi olmuş, Shanks Luffy'i yetim olduğundan acıdığı için onu terkederken şapkasını vermiş.
Webton okumadan izlediğimden mütevellit seriyi beğendim.Kan falan da göstermeleri hoştu.Rachel bir kaşardır koru adamdır.Timsah adam ve küpeli de adamın dibidir.Ana karakterde ki bir den ''herkesi yanına çekme''gücü rahatsız etti az buçuk ama kule mantığına da uyuyor.Bu kule de bana tanrının yarattıkları için kurduğu oyun alanı gibi geldi.Tüm duygu kişilikler falan her şeyi ortaya çıkarıyor kule.Neysem webton için Türkçe çeviri linki alırım bi dal.
En baştan oku. Tavsiye değil, okuman direkt şart bence.
İndirerek okuyacaksan buyur buradan.
http://mangaindir.blogspot.com/2016/01/tower-of-god-turkce-webtoon-indir.html

Tower of God Ostnin çıkması yakın. Bazı fanlar ost ve 2. sezon için tarihin beraber verilebileceğini de düşünüyorlar.
Ost çıksın da 2.sezon o kadar önemli değil. Kevin Penkin abi müzikleriyle tek başına taşımaya çalışıyor animeyi. Müziklerin atmosfer sağlamada ne kadar önemli bir unsur olduğunu hem Made in Abyss'de hem de Tog'da gösteriyor kral. :sapkali:

Umarım 2.sezon da ilk sezon gibi batırmazlar. Gerçi sadece animeyi izleyenler memnun gibi de Webtoon ile karşılaştırınca büyük hayal kırıklığı ilk sezon :(

Ost çıksın da 2.sezon o kadar önemli değil. Kevin Penkin abi müzikleriyle tek başına taşımaya çalışıyor animeyi. Müziklerin atmosfer sağlamada ne kadar önemli bir unsur olduğunu hem Made in Abyss'de hem de Tog'da gösteriyor kral. :sapkali:

Umarım 2.sezon da ilk sezon gibi batırmazlar. Gerçi sadece animeyi izleyenler memnun gibi de Webtoon ile karşılaştırınca büyük hayal kırıklığı ilk sezon :(
Şöyle diyeyim. Tower of God'ın iyi olduğunu biliyordum, hem yorumlardan hem tavsiyelerden. Ama hiç başlamadım. Anime çıktı, aslında başlarda pek bir şey de yoktu. Kevin Perkin sayesinde manhwada 2-3 haftada güncele geldim(tam emin değilim çok daha kısa sürede de olabilir). Animede ost de olmazsa benim için çöp olacaktı zaten, güzel foreshadowing yapan, iyi temel kuran bir hikayeyi kuşa çevirdiler.

Tam ostnin çıkması 16 Ekim demiş, ayıp etmiş.
Ben de yeni sezon için yeni bir eser besteleyecek sandım. Mask sağolsun bunu dinliyorduk zaten.

Tam ostnin çıkması 16 Ekim demiş, ayıp etmiş.
Şunun güzelliğine bakar mısın ya, Kevin Penkin:utan:

Spotify'a gelecek mi acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık