Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Bu konu ile ilgili Kitaplarda yeterince malzeme var mı, yapımcılar büyük ölçüde yaratımlar yapacaklar herhalde :bilmem:
Yok. İkinci Çağ büyük ölçüde konu başlıkları ile anlatılmış bir çağdır. Arayı doldurmak onlara kalıyor. Bunu evrenin mantığı ile çelişmeyecek şekilde yapacaklar.

Konusu büyük ölçüde belli oldu.

Dizi, Sauron’un Orta Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak için çalışırken şeytani güçlerin eline düşmesini anlatacak. Eriador’u fetheden Sauron, Númenor’a geri döndüğünde buradaki taht ve siyasi oyunların etkisinde kalacak.
Güzel bir konusu olacak gibi duruyor. Sence çok daha ilgi cekecek başka ne gibi konuları ele alabilirdiler?

Güzel bir konusu olacak gibi duruyor. Sence çok daha ilgi cekecek başka ne gibi konuları ele alabilirdiler?
İkinci Çağ'da başka önemli bir olay olmadı zaten. En güzelini seçmişler. Pharazon'un Valinor'a çıkartma yaptığı kısımları falan gösterseler, millet ekran başında kafayı yer.

Konusu büyük ölçüde belli oldu.

Dizi, Sauron’un Orta Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak için çalışırken şeytani güçlerin eline düşmesini anlatacak. Eriador’u fetheden Sauron, Númenor’a geri döndüğünde buradaki taht ve siyasi oyunların etkisinde kalacak.
Melkor görür müyüz ?

Tanıştırayım başrolümüz Will Poulter.

Kendisini Narnia ve Maze Runner gibi filmlerden hatırlarsınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık