Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 90 69.8%

• Kullanılan toplam oy
    129
Bu eleman son yıllarda çok filmde oynadı genelde oynadığı roller itici roller oluyor kötü karakterli bir adam oluyor hep bu yüzden bana itici geliyor ama iyi bir oyuncu genç olmasına rağmen ben bu diziye karşı hiç bir önyargıya sahip olmayacağım bu dizi efsane olacak içimde öyle bir his var konu Souron etrafında dönecekmiş zaten kötü olma ihtimali yok.

Netflix'in de uğraştığını şimdi öğrendim. Uçurumun kıyısından dönmüşüz. :(

Umarım konsept ve tasarımlar için yine Alan Lee ve John Howe ile çalışırlar. Bu ikisine bir de Ted Nasmith'in eklenmesini iserdi. Anlatacakları dönemlerin destansı masallığını ondan iyi ilüstre edebilen görmedim.

Peter Jackson danışman olarak bulunabilir aslında. Hobbit'te her şeyi mahvettiğini kendisi de kabul etmişti. En azından tecrübe aktarımı yapardı.

Senaryo Tolkien üslubuna ve hikaye yaklaşımına ne kadar bağlı kalırsa o kadar başarılı olur. Hikayeyi modernize etmeye kalkarlarsa pop kültürden etkilenip, her şey yine mahvolur. Hobbit gibi. :/
Aynen öyle oluyor konsept çalışmaları için Alan Lee ve John Howe olacak kesinleşti.

Konusu büyük ölçüde belli oldu.

Dizi, Sauron’un Orta Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak için çalışırken şeytani güçlerin eline düşmesini anlatacak. Eriador’u fetheden Sauron, Númenor’a geri döndüğünde buradaki taht ve siyasi oyunların etkisinde kalacak.
Sauron aslında iyi biri miymiş? :confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık