Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Şuan yapımcı,senarist,dekor,müzik arka plan yani onlar şekilleniyor.Oyuncuları seçmediler haber yok daha.
Tamamdır, teşekkürler. Genelde yakıştırmalar yapılır. Yakıştırma yerindeyse oyuncunun tepkisine bakılır bu durumlarda. ( Wolverine gibi ) Fan servisi iş yapılır, hazıra komur. Bu seri ezber bozacak galiba. Gittikçe beklenti yükseltiyor. :D

Tamamdır, teşekkürler. Genelde yakıştırmalar yapılır. Yakıştırma yerindeyse oyuncunun tepkisine bakılır bu durumlarda. ( Wolverine gibi ) Fan servisi iş yapılır, hazıra komur. Bu seri ezber bozacak galiba. Gittikçe beklenti yükseltiyor. :D
https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/yuzuklerin-efendisi-dizisi-ilk-oyuncu/amp/
Belli olan ilk oyuncu bu . Tyra diye bir karakteri canlandıracağı söyleniyor ama bu takma adda olabilir. Çünkü kitaplarda öyle bir kişi yok. Yani hangi rolde oynayacağı belirsiz henüz.

Konusu büyük ölçüde belli oldu.

Dizi, Sauron’un Orta Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak için çalışırken şeytani güçlerin eline düşmesini anlatacak. Eriador’u fetheden Sauron, Númenor’a geri döndüğünde buradaki taht ve siyasi oyunların etkisinde kalacak.

Konusu büyük ölçüde belli oldu.

Dizi, Sauron’un Orta Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak için çalışırken şeytani güçlerin eline düşmesini anlatacak. Eriador’u fetheden Sauron, Númenor’a geri döndüğünde buradaki taht ve siyasi oyunların etkisinde kalacak.
Bu konu ile ilgili Kitaplarda yeterince malzeme var mı, yapımcılar büyük ölçüde yaratımlar yapacaklar herhalde :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık