Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

Satın alma gibi bir opsiyonumuz yok biz ne yapalım o zaman ? gerçi korsan içimize işlemiş alır mıyız bilmem :D

Uzun süre önce ikinci seriyi'de bırakmıştım ( O hoca ile bir türlü karşılaşamadı deli oldum ona) Kaçıncı bölümde bıraktığımı da hatırlamıyorum.
Başlamak isteyenler başlasın güzel seridir.

En sonunda güncele geldim.
Öncelikle Shiwoon biraz salak.
Neden?
Jinie gibi bir güzele yüz vermiyor, kız açıkca belirtiyor aşkını ama bizimki anlamıyor, görmezlikten gelme değil, anlamıyor bildiğin.
Neyse aşkı meşki bir kenara bırakırsak, bizim Shiwoon git gide ustasının kopyası oldu, Part 1'in sonunda ustasının delirmesene şaşırmış, ustasına bir tane patlatarak onu durdurmuştu. Ama annesinin yatağa düşmesinden sonra kendisi öyle oldu. Sık sık tekrarlanıyor bu durum, en son keltoşa seni öldüreceğim deyip duruyordu. Ki'si adam akıllı yenilenmemesine rağmen, keltoşun bence Shiwoon karşısında şansı yok. Bizim yaşlı adam Shiwoon'un yetenekleri bu dünyanın ötesinde diyordu, gitgide güçleniyor, hah ilk halini hatırlıyorum da Saehee'yi onu döven çocuğa götürmeyi bile düşünüyordu bu bir ara. Nerden nereye .d Yalnız Goomoonryong'un hedefini merak ediyorum, en son önüne geleni kesiyordu adam. Shiwoon bu benim ustam falan değil dedi, şoka uğradı, Shiwoon Ki merkezini yeniledikten ve yeteri kadar güçlendikten sonra yeniden karşılaşmalarını bekliyorum.
Benim sorum S.U.C ile Goomoonryong arasında gerçekten bir bağlantı var mı? Neyse son olarak Jang-Il Jeong'a üzüldüm bayağı, tam olarak Amca kelimesinin karşılığıydı adam. Toprağı bol olsun, kanı yerde kalmayacak.

Arabayı sismik adımla yıkmadı mı ? Arkadan sarılmalı duygusal bir sahneyle shioonu sakinleştirirler.

Kapartoda ayak izi bıraktığı için kullandı diye düşündüm. Adamın tekniği muhtemlen kullanıcak yenmek için gördüğünü şap diye yapıyor shioon kardeşimiz.

Kapartoda ayak izi bıraktığı için kullandı diye düşündüm. Adamın tekniği muhtemlen kullanıcak yenmek için gördüğünü şap diye yapıyor shioon kardeşimiz.
Sismik adımda dik bir açıyla vuruyordu sanırım. Bacağı sallamıyordu öyle. Cool Guy ile dövşürken bacağı sallması da bir şaşırtmacaymış. Wiki de öyle 6azıyor yani. Kullanmışta olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık