Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

O vurduğu normal tekmeydi. Sismik Adım daha farklı bir şeydi(yoksa değilmiydi :hoo: ) yoğunlaşması felan gerekiyordu öyle hatırlıyorum ama daha cool olduğu kesin. :D Orda pata küte dalıyor herif.
O kara köken tekniğinden gelen hız , sismik adımı bende unuttum ama dediğin gibi daha cool birşeydi sismik adım :D

yok ayak teknikleri ayrı. Sismik adımda tüm kisini bir anda topuğuna gönderip saldırıyor. 80.bölümde yaptıgı sismik adımda açıklanıyor zaten.

Evet o. Ayak teknikleri ise goomoonryoung öğrettiklerini ben temel sanıyordum ama kimse shioon gibi ayak tekniği kullanmadığı için farklı bir ayak tekniği öğrettiğini düşünüyorum. İlk seride 36-37. bölümlerde sanırım o da 5 tane gösteriyor.

Bu hafta The Breaker yok!

Bölümün bu hafta 24 sayfa olması planlanıyormuş ve içinde çok fazla aksiyon sahnesi varmış. Geçen hafta bol aksiyon sahneli 18 sayfayken bile 1 gün geç gelmiş bölüm, o yüzden bu hafta gelirse 1 değil 2 gün geç gelmek zorundaymış ama öyle olursa da bir sonraki haftanın bölümünü yapmak için yeterli zaman kalmıyormuş.

Yazar diyor ki bölüm vermediği hafta için kendisine para ödenmiyormuş. O yüzden bölümü 16. sayfada bitirmeyi düşünmüş ama bu bölümdeki aksiyon sahnelerini yarıda kesmek doğru olmaz diye düşündüğü için öyle yapmamış. Dolayısıyla hem para almayacağımı hem de okuyucuların bana kızacağını bildiğim halde bu hafta bölümü vermiyorum diyor ve haftaya daha kaliteli bir bölüm verme sözüyle birlikte özür diliyor yazar.

Not:skyhighceviri'den alıntı

haberi ilk gördügümde umarım sonu veritas gibi sponsor bulamama ya da para mevzusu yüzünden bitmez dedim.olursa da böyle güzel bir seriye yazık olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık