Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

The Breaker

Tür..: Action, Comedy, Drama, Martial Arts, School Life, Seinen

Yazar..: Jeon Keuk-jin

Çizer..: Park Jin-hwan

Konu..: Shin-woo Okulun arkasında okulun serserileri tarafından dövülmüştür. Bu sırada duvarın tepesine tünemiş olan ve okulu röntgenlemek le meşgul olan Chun-woo olaya hiç müdahale etmemiştir. Birde sınıfa girerken suratı darmadağın halde iken Sae-hie ile karşılaşır. Bu başına gelebilecek en kötü şeydir. Sınıfta ise daha güzel bir sürpriz onu beklemektedir, çünkü röntgenci adamın onların öğretmeni olduğunu öğrenir. Artık bu şekilde devam etmek istememektedir. Bunun için bir dövüş kursuna yazılmaya karar verir. Kursa kay dolmak için yola çıktığında birkaç serserinin yeni öğretmenlerini tartakladıklarını görür. Tam yardım istemeyi düşündüğü sırada gördüğü şey karşısında şok olur. Öğretmeni bu iri kıyım herifleri bir çırpıda yere sermiştir. Ertesi gün okulda gene okulun serserilerinden dayak yer ve elindeki tüm parası da gider, birde üstüne gene Sae ile karşılaşınca iyice delirir ve çatıya çıkar. Atlamak ile atlamamak arasında gidip gelirken, Öğretmeni Shin Woonun da sayesinde çatıda parmaklıklara asılı bulur kendini. Ancak Shin woon tam onu tutup çekerken parmaklıklar kırılır ve aşağı düşmeye başlarlar. Düşmesine düşmüşlerdir, ancak hiçbir şey olmamıştır…

Not:animemangatr'den alıntı

The Breaker YD

Ustası Ki-merkezini yok ettikten sonra, Yi Shioon artık normal bir hayat sürmeye başlamıştır. Fakat, o her şeyden bir haberken, Murim dünyasında işler onun adına tekrar hareketlenmeye başlar. Aynı zamanda, büyük Sunwoo Klanı da Sunwoo Klanının Anka Madalyonu'nun sahibi olan Yi Shiion ile tekrar ilgilenmektedir -- ama bu sefer Klan lideri olması için.

Not:skyhighceviri'den alıntı

Severek okuduğum bir seridir ve herkese tavsiye ederim..

Seriyi tekrar okurken bir detay gözüme çarptı..

ilk seriden, orta bölüme dikkat

Buda 2. seriden..

bağlantı kurdunuz dimi.. :D

Veritas'ı çok övmüşlerdi okudum beğendim çok güzeldi gerçekten.Sonra onu beğendiysen bide bunu oku dediler bunu okudum Veritas'tan daha çok beğendim harika bir seri şiddetle tavsiye ederim.Keşke şunun animesini falan yapsalar.

Suanda aktif olarak okuduğum mangaların icinde benim için Sun ken Rock'dan sonraki en güzel manga.
Tavsiye ederim ^^

The Breaker YD günceli takip ediyorum güzel bir seri ama şu sıralar yavaşladı gibi

İlk seri daha bi güzel geldii bana göre The Breaker YD deye göre şuana kadar olan bölümlerde :)
Bunun nedeni 1. seri ayda bir veriliyordu yanılmıyorsam, 2.seri ise haftada bir veriyor o yüzden yavaş ilerleyebilir..

konuyu acmak için foruma bakmaya niyetlenmiştim ki zaten varmıs.the brreaker cidden cok iyi seridir.çizimleri,konusu ve işleyişi cok saglam olan bir manhwadır. ikinci serisi olan yeni dalgalanmalar(YD) ilk seriye göre biraz yavas ilerlesede suan aksiyon agırlıklı bölümleri tekrar basladı.manga okumayı sevenlerin kesinlikle göz atması gereken bi seri.

banada bayram abi ve çağdaş önermişti veritas konumdan sonra hakikaten mükemmel bir seri ...

İlk serisi çok güzeldi ama YD baydı resmen ya.

80. Bölümdeyiz hala kazanamadı şu güçlerini. Ne ara tamamen eski haline gelecekte bide güçlenecek bu herif

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık