Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Beyler Ciddi misiniz şu yazdıklarınızda Sengokunun tüm BB tayfasından kan aldığı saldırıyı Luffyde blokladı Fusen ile buda aynısı gibi Kılıcını çıplak elle blokluyor Jimbei birde gemiden dışarı atıyor daha ne yapsın. İşlevsel olarak hemen hemen aynı ama Yumruk değilde kılıçla Chopper'a vursa ne yapabilirdi Chopper ?? Tamam Balık-Adam ırkçılığınıza devam edin :(

*Hep Sanjinin yerini almasına hazmedemekten bunlar.

Beyler Ciddi misiniz şu yazdıklarınızda Sengokunun tüm BB tayfasından kan aldığı saldırıyı Luffyde blokladı Fusen ile buda aynısı gibi Kılıcını çıplak elle blokluyor Jimbei birde gemiden dışarı atıyor daha ne yapsın. İşlevsel olarak hemen hemen aynı ama Yumruk değilde kılıçla Chopper'a vursa ne yapabilirdi Chopper ?? Tamam Balık-Adam ırkçılığınıza devam edin :(

Ama kılıcıyla vurmadı :/ Bunu değiştiremezsin.Ben de değiştiremem...Onlar da değiştiremez....:(

Ama kılıcıyla vurmadı :/ Bunu değiştiremezsin.Ben de değiştiremem...Onlar da değiştiremez....
Jinbei"ye kılıcıyla vurduğu çok bariz.

Baktılar balık reis hem güçlü, hem zeki, hem yolunu kaybetmiyor, hemen karalama politikasına başladılar.:artiz:

Ama kılıcıyla vurmadı :/ Bunu değiştiremezsin.Ben de değiştiremem...Onlar da değiştiremez....
Tamamda burada fiziksel güç kıyaslıyoruz iki durum aynı diyorlar ben Chopper'ın yaptığında ne var demiyorum. İşlevsel olarak da bakıyorsak Jimbei önce kılıcı blokladı sonra gemideki yangını södürdü en sonda Gemiden attı.

Chopper'ın yaptığına Bm tayfasından *Bakana diye tepki gelmiyor ama Jimbei'nin bloklamasına Perospero oha çekiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık