Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Şu bahsettiğin kısımları hatırlayamadım, arayıp bulamadım da en azından hangi arclarda olduğunu söylersen onun özelinde arıyayım.
Bir de benim bildiğim Usopp, Clima sopası mı neyse onu sihirbazlık numaraları için falan üretmişti, onu akıllıca kullanmayı ve ondan işe yarar bir şey çıkarmayı başaran Nami'ydi.
Usopp'un tokat attığı öyle çok güçlü bir karakter de yok hani, zamanında bazı arclardaki absürt yeteneklere sahip kilit karakterlerden birkaçını indirmiş olabilir de bunların da güçle alakası yok.
Nami'nin kendi başına sopayı kullandığını hatırlamıyorum.Nerde olduğunu biliyorsan söyler misin?Kesin bilmeden cevap yazmak istemem.

Sende bir düşün. Quenn, Kaido'nun 2. Adamı Sanji Yc2 indiriyorsa Zoro Yc1 (King) Luffy tek başına Kaido Jimbei'ninde Jack alması lazım. O zaman tek başına Kid'de Linlin'i alsın. Law'da Smoothie..
Kınlar göbek atsın yanda onlara ihtiyaç yok o_O çel çöp keserler işte kenarda. Eğer sanji Queen alıyorsa Luffy teke tekte Kaido alamıyorsa kaptan olmayı hak etmiyor.

Jinbei boşuna tanklamıs yonkou'yu.
Chopper da tankladı.Zayıf düşmüş yonkoyu tanklamak maharet değil.

Sende bir düşün. Quenn, Kaido'nun 2. Adamı Sanji Yc2 indiriyorsa Zoro Yc1 (King) Luffy tek başına Kaido Jimbei'ninde Jack alması lazım. O zaman tek başına Kid'de Linlin'i alsın. Law'da Smoothie..
Kınlar göbek atsın yanda onlara ihtiyaç yok o_O çel çöp keserler işte kenarda. Eğer sanji Queen alıyorsa Luffy teke tekte Kaido alamıyorsa kaptan olmayı hak etmiyor.
Kaido ile Luffy arasındaki fark ile Sanji ve Queen arasındaki fark aynı değil ama :D Jinbei Jack'i alabilir bu arada.Jack çok über featler göstermedi.

Attığınla bunu aynı mı sanıyorsun? Dediğin gibi luffy"nin mf"de yaptığının aynısı bu. Güç ile alakalı bir durum değil. Baksana yumuşak olduğundan canı bile yanmıyor.

Attığınla bunu aynı mı sanıyorsun? Dediğin gibi luffy"nin mf"de yaptığının aynısı bu. Güç ile alakalı bir durum değil. Baksana yumuşak olduğundan canı bile yanmıyor.
Cinbey'in yaptığının Koca Ana'nın canını acıttığını mı sanıyorsun? :hhh: İşlevsel olarak Chopper'la hiç farkı yok verdiği etkinin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık