Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Usopp kaçar, ee? Biz kapışırsa diyoruz, adam herkesten kaçıyor. Bu kapıştığında milleti tokat manyağı ettiği gerçeğini değiştirmiyor. Usopp'un yüzlerce hilesi, hurdası var, Franky'nin demirini geçemez demek komik, adam attığı saldırılarla borsan fabrikası kesiyor. Usopp korkak olduğu kadar tilki, çevik ve dayanıklı birisi de. Yüzyılın dayaklarını yemesine rağmen dimdik durabilen bir arkadaş kendisi. Nami'ye Clima eşyalarını verenin bizzat kendisi olduğu unutuluyor herhalde, adam Nami kadar havayı manipüle edebiliyor, ateş, elektirik, su... Franky uçan GDH5, voltajıyla oynarsa mutfak robotuna çevirir, varlık amacı portakal suyu sıkmaktan öteye geçemez.
Şu bahsettiğin kısımları hatırlayamadım, arayıp bulamadım da en azından hangi arclarda olduğunu söylersen onun özelinde arıyayım.
Bir de benim bildiğim Usopp, Clima sopası mı neyse onu sihirbazlık numaraları için falan üretmişti, onu akıllıca kullanmayı ve ondan işe yarar bir şey çıkarmayı başaran Nami'ydi.
Usopp'un tokat attığı öyle çok güçlü bir karakter de yok hani, zamanında bazı arclardaki absürt yeteneklere sahip kilit karakterlerden birkaçını indirmiş olabilir de bunların da güçle alakası yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık