Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278

Üye silindi 1004

1. Luffy
2. Jimbo
3. Zoro
4. Franky

Ve Zeus’tan sonra Nami beşinci en güçlü kişidir. Aksini iddia neden gidip Bleach falan izlesin.

Brook'u alamaz. Kemiğini kırsa ne olacak zaten Kemik. Öldürse ne olacak zaten ölü Yohohohoho
Bacak kemiği kırılırsa yürüyemiyor yalnız. :D
Bence Franky - Usopp - Brook - Chopper - Nami - Robin. Ama Usopp dışında hepsi neredeyse aynı olacaklarmış gibi geliyor bana seri sonlarına doğru. Usopp da farkını belli edip tayfanın 4. adamı olur.

Usopp herkesi tokatlar bu listedeki.
Usopp, Franky'i tanımıyor olsa ilk gördüğünde "o neymiş lağn!?" diyip kaçardı. Ayrıca Usopp' un saldırıları Franky'nin saldırılarına göre daha hantal kalıyor. Usopp'u severim ama Franky'nin saldırılarından kaçamaz, ayrıca adam demirden. Usopp'un Franky' i alması için Van Augur'un tüfeğini falan kullanması lazım.

Bunun dışında Robin'i ve Nami'yi de alamaz diye düşünüyorum. Bu ikisinin Usopp'un tuzaklarına düşmeyecek kadar zeki olması bir yana Usopp'un bu ikisinin saldırılarına karşı kendini savunabileceği bir gücü ya da özel aleti de yok. Kavendişi tutan Robin Usopp'u rahat tutar. Nami'nin de birkaç yıldırım atması yeter.

Brook'un hızına yetişemez.

Chopper'ı alır, Chopper salak.

Usopp, Franky'i tanımıyor olsa ilk gördüğünde "o neymiş lağn!?" diyip kaçar. Ayrıca Usopp' un saldırıları Franky'nin saldırılarına göre daha hantal kalıyor. Usopp'u severim ama Franky'nin saldırılarından kaçamaz, ayrıca adam demirden. Usopp'un Franky' i alması için Van Augur'un tüfeğini falan kullanması lazım.

Bunun dışında Robin'i ve Nami'yi de alamaz diye düşünüyorum. Bu ikisinin Usopp'un tuzaklarına düşmeyecek kadar zeki olması bir yana Usopp'un bu ikisinin saldırılarına karşı kendini savunabileceği bir gücü ya da özel aleti de yok. Kavendişi tutan Robin Usopp'u rahat tutar. Nami'nin de birkaç yıldırım atması yeter.

Brook'un hızına yetişemez.

Chopper'ı alır, Chopper salak.
Chopper salak ama dev forumuna zarar verebilecek bir gücü yok usopp'un hem Luffyde salak savaşlarda ikiside farklı ama

1. Luffy
2. Jimbei
3. Zoro
4. Sanji
5. Brook
6. Franky
7. Nico Robin
8. Nami
9. Chopper
10. Usopp
Benim sıralamam budur.
5 ve 8 arasındaki sıralama tartışmaya açık. Birbirine yakın güçte karakterler dördüde ama 9-10 / 1-4 oynamaz bende

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık