Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Eğer diğer tayfalara bakarsak Brook'un 5. adam olması gerekiyor. Tayfalarda genellikle ince ve kılıç kullanan kişiler 5. adam oluyor. Wb korsanların da Vista,BM korsanların da Perospero,Kaido'da Who's Who, Bb korsanların da Lafitte. Hepsinin de ortak yönleri ince bir vücuda ve kılıç veya kılıç benzeri bir nesne kullanmaları. Buna göre Brook'un en güçlü 5. kişi olması gerekiyor ama bana hiç o hissi vermiyor.

Eğer diğer tayfalara bakarsak Brook'un 5. adam olması gerekiyor. Tayfalarda genellikle ince ve kılıç kullanan kişiler 5. adam oluyor. Wb korsanların da Vista,BM korsanların da Perospero,Kaido'da Who's Who, Bb korsanların da Lafitte. Hepsinin de ortak yönleri ince bir vücuda ve kılıç veya kılıç benzeri bir nesne kullanmaları. Buna göre Brook'un en güçlü 5. kişi olması gerekiyor ama bana hiç o hissi vermiyor.
Mantıklı. Ama bunların bazıları güç olarak 5'i temsil etmiyor.

1.Luffy
2.Jinbei
3.Zoro
4.Sanji
5.Franky
6.Robin
7.Chopper
8.Brook
9.Usopp
10.Nami
Tahmini güç sıralamam böyle fakat Oda'da güç dengesi diye bir şey olmadığı için değişkenlik gösterebilir tabi.

Vista kesinlikle 5 degil. Oda wb komutan sıralamaları güçle alakalı degil demişti. Lafitte'ni de 5 oldugu kesin değil. Sonuçta o sıralamada burgess shiryu'nun önünde. Ama ortak özelliği iyi yakalamışsın.
Lafitte 5. tümen komutanı. Mangada geçti. Vista ise net ilk 3'de değil. Bence ilk 3 Marco,Teach ve Jozu şeklindeydi. Teach ünlenmek istemediği için 2. tümen komutanı Ace oldu. Geriye Vista ve Thatc kalıyor. Thatch'da olabilir ama onu hiç görmediğimiz için Vista dedim. Teşekkürler bu arada.:sapkali:

Lafitte 5. tümen komutanı. Mangada geçti. Vista ise net ilk 3'de değil. Bence ilk 3 Marco,Teach ve Jozu şeklindeydi. Teach ünlenmek istemediği için 2. tümen komutanı Ace oldu. Geriye Vista ve Thatc kalıyor. Thatch'da olabilir ama onu hiç görmediğimiz için Vista dedim. Teşekkürler bu arada.:sapkali:
Teach'i wb tayfasından sayma Teach'i saycaksan
1. Kozuki Oden
2. Marco
3. Jozu
4. Teach
5. Vista
6. Ace...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık