Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Nico Robin ablamız geyşa olup gerdan kırmadan önce boyun kırıyordu .
.Luffynin Elephant Gun saldırısından daha hızlı ve büyüğünü yapar
Chopparın Büyümüş formundan daha büyük halini yapar
Sanjinin 1kişiye tekme atma zamanında 100 kişiye tekme atabilir az hasar verse de ..
Wano daki 5k asker kadar el yaratıp daha etkili olabilirdi .

Süpernova olacak kadındı kütüphaneci oldu
E. Oda meyvesini çok dengesiz olarak gördü ki sadece destek kuvvet olarak kullandı yoksa bir eline Big Mom diğer eline Kaidoyu alıp dünyanın öbür ucuna fırlatırdı .

Haki bilmeyenlerin Robin'e karşı hiç şansları yok, bir boyun tutmaya bakar. Frank robot olduğu için Brook da ruh haliyle bir şeyler yapabilir bence. Brook'u daha önde görüyorum.

Güncelde franky gibi gözüküyor ama ben franky'nin 1 vs 1 de sasaki indireceğini düşünmüyorum. 996. Sayı da sasaki'nin kılıcı üstünde çok duruldu. Bu yüzden zoan formunda franky ile, hibrit formunda brook ile vs atacağını düşünüyorum.

Bi korku filmi fragmanı vardı ismini bulabilsem keşke, kız aynaya bakarken boğazından iki parmak gözüküyor direk Robin aklıma geldi böyle bi psikopat olaa keşke sağ kol derdim.Beşincilik garanti ama

Bu arc aslında bu kanıtlanacak gibi duruyor.Hele ki Tobi Ropponun en iddialılarından Sasaki'yi karşısına alan General Franky'nin şov yapacağını düşünüyorum.Ben hala Franky diyorum.Karakterde baya derin bir potansiyel var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık