Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Snake-Man Şekil Olur Mu?

Snake-Man için tasarım beklentileriniz nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    85
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son mesajım olsun konu ile ilgili. Hakareti savunmadım. Hakaret olmadığını savundum. Sizin yaptığınız açık şikayetinde doğru olmadığını savundum.
Bana açıkça yazılmış gizliden hakaret yazılmamış. Açık olduğu için ben de açık yazdım. Forum kurallarına aykırıysa bana da cezai yaptırım yapılabilir. Gocunmam. Sağlık olsun..m

Başlıkta kullanılan "şekil olma" ifadesi hem konunun içeriğine hem de forum kurallarına uygundur. Bu durumda başlıkta yer alan ifadeyi değiştirip değiştirmemek tamamen konu sahibinin tercihine kalır.

---------

@GrandeL Ayrıca kişisel görüşümü de söyleyeyim. Keşke uyarı biraz daha yumuşak bir şekilde yapsaymışsınız hocam. Konuyu açan kişinin kelime haznesini sorguladıktan hemen sonra, bu kelimeyi en son lisede, "soytarı" olarak nitelendirdiğiniz birinden duyduğunuzu söylemeniz okurken biraz sert geliyor kulağa. Durum böyle olunca aslında iyi niyetle yaptığınız uyarıya da gölge düşmüş oluyor. :sapkali:

Havalı, karizma, heybetli gibi bir çok kelime var fakat. O anki heyecanla yazdım ve bazı arkadaşların söylediği gibi forumun kendi oluşturduğu dile çok aykırı gelmemişti diye kullandım. Gündelik bölüm yorumlarında da kullanılıyordu. Çoğumuz burada birbirimizi sahsen tanımıyoruz fakat sıcak bir ortam. Ayrıca birbirimizi tanımıyoruz diye ağzımıza geleni söyleyemeyiz kanısındayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık