Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Snake-Man Şekil Olur Mu?

Snake-Man için tasarım beklentileriniz nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    85
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkalarıyla eleştiri standartlarımız farklı diye otosansür yapacak biri değilim. Bilakis çok ağır olmuş dediğin yorumumu, özellikle son cümlesini, tekrardan ve düzgünce okursan makul sınırları aşmadığımı görürsün.
Valla bence aşağılanmış gibi,demek sana normal,bana çok ağır geliyor, üç kere baştan okudum,üçünde de çok ağır geldi

Yıllar önce açtığım bir konu başlığında kelimelerden birinin baş harfini küçük yazdım diye Gnc..?(adını hatırlayamadım) adlı admin bana demediğini bırakmamıştı. Rahatsız olmuştum ancak yapıcı bir eleştiriydi.

Şu an ise, modlar böyle bir başlığa bile ses çıkarmadığına göre forum ilginç bir dönüşüm süreci geçirmiş galiba.

Konu başlığında argo bile sayılamayacak bir sokak dili kelimei olan 'şekil' yerine 'havalı' veya benzeri bir sözcük kullanmak çok mu zor? Yoksa kelime haznen mi zayıf?
..
Şekil kelimesini en son lisedeyken* vasıfsız bir soytarıdan duymuştum.
Sayın adminler arkadası size şikayet ediyorum. @Smoker

Yıllar önce açtığım bir konu başlığında kelimelerden birinin baş harfini küçük yazdım diye Gnc..?(adını hatırlayamadım) adlı admin bana demediğini bırakmamıştı. Rahatsız olmuştum ancak yapıcı bir eleştiriydi.

Şu an ise, modlar böyle bir başlığa bile ses çıkarmadığına göre forum ilginç bir dönüşüm süreci geçirmiş galiba.
Sayın kelime haznesi geniş insan. 5 dil biliyorum. Eski osmanlıca okuyabiliyorum. Kelime haznem yeterince geniş. Ama sizin seviyeniz sizde kalsın. Anket seçeneklerinden espri odaklı bir konu olduğunu anlayabilirsiniz.

Şekil, biraz barzovari kaçmış bu konuda sana katılıyorum ama bu konuyla ilgili sıkıntını dile getirirken karşındaki insanı bir nevi vasıfsız bir soytarı olarak itham etmen olmamış. O niyetle yazmasan bile az çok öyle gözüküyor. Ayıp etmişsin.

Şikayet etmek için yorum yapmanıza gerek yok. "Şekil" yapmayın lütfen. İlgili yorumda hakaret de yok zira, sadece en son ne zaman duyduğunu belirtmiş.
Hayırdır. Hık diyicinin pık diyicisi misiniz? Şafak sezer in Kolpaçino bomba filmine bir vurgu yaptım. Liseli ergenler gibi laf çakılıyor. Kelime haznesinden ziyade usul ve adaba önem verseydi arkadaş daha isabetli olurdu. Ayrıca Feridun Düzağac gibi entelektüel zirvede olan bir sanatçımız bile "hayat neden şekil yapıyor" diye bir şarkı yazıyor. O arkadaş atarını e-mail olarak Feridun Düzağaç a da yaparsa sevinirim...

Hayırdır. Hık diyicinin pık diyicisi misiniz? Şafak sezer in Kolpaçino bomba filmine bir vurgu yaptım. Liseli ergenler gibi laf çakılıyor. Kelime haznesinden ziyade usul ve adaba önem verseydi arkadaş daha isabetli olurdu.
Üzgünüm, referansı anlamadım. İlgili şahsın filmleri ilgimi çekmiyor. Sadece gördüğüm bir hataya parmak bastım.

Üzgünüm, referansı anlamadım. İlgili şahsın filmleri ilgimi çekmiyor. Sadece gördüğüm bir hataya parmak bastım.
Ayrıca Feridun Düzağac gibi entelektüel zirvede olan bir sanatçımız bile "hayat neden şekil yapıyor" diye bir şarkı yazıyor. O arkadaş atarını e-mail olarak Feridun Düzağaç a da yaparsa sevinirim...

Ayrıca Feridun Düzağac gibi entelektüel zirvede olan bir sanatçımız bile "hayat neden şekil yapıyor" diye bir şarkı yazıyor. O arkadaş atarını e-mail olarak Feridun Düzağaç a da yaparsa sevinirim...
Kendisini alıntılamanız veya etiketlemeniz daha mantıklı bir hamle olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık