Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seride Görmek İstediğiniz Mitolojik ve Antik Zoan Türü Meyveler

Oda efsanevi karakterleri meyve şeklinde değil de, farklı biçimde canlandırıyor. Örneğin bir ara Uçan Hollandalıyı canlandırmıştı BA arc'ta. Hydra ise Magellan'ın meyvesi ile, Cerberus Moriah'ın adasında vs. örneklerle çoğaltabiliriz. Tabii bunları meyve şeklinde tekrar canlandırırsa, orasını bilemem.
Ya da Monet Harpia.:D

Ya da Monet Harpia.:D
Golem olarak da Pica var, dediğim gibi daha çok örnek verilebilir fakat kısa kestim.

Biraz daha ekliyeyim :D ; Unicorn olarak Gecko arc'ta zombi gibi bir tane vardı. Orge yine Gecko'nun arc'ta Oz diye bir tip vardı. Tengu ise Naruto'daki Susanoo :D Oni Luffy'nin ruh yemiş haline benziyor :D Dragon üç adet gözükmüştü yanlışım yoksa. Maymun olarak'ta Luffy'miz var :D Kurt'u hatırlamıyorum ama Kaidou'nun tayfasında vardır bir tane. Bu uçan elemanlardan 5 tane tasaralamışmış Oda, önceden öyle demişmiş falan pişman, yani bu meyveyi görmezsek şaşırmam. Naruto'daki 3 kuyruklu sanırsam :D Kaplan ve diğer kuşu göreceğimizi sanmıyorum, Kaplan olarak Lucci ve o kuşun mavi versiyonu da Marco'yu gördük. Son ejderi bilemem, seride baya ejder gördük, belki bir tane daha görürüz.

Son düzenleme:
Golem olarak da Pica var, dediğim gibi daha çok örnek verilebilir fakat kısa kestim.

Biraz daha ekliyeyim :D ; Unicorn olarak Gecko arc'ta zombi gibi bir tane vardı. Orge yine Gecko'nun arc'ta Oz diye bir tip vardı. Tengu ise Naruto'daki Susanoo :D Oni Luffy'nin ruh yemiş haline benziyor :D Dragon üç adet gözükmüştü yanlışım yoksa. Maymun olarak'ta Luffy'miz var :D Kurt'u hatırlamıyorum ama Kaidou'nun tayfasında vardır bir tane. Bu uçan elemanlardan 5 tane tasaralamışmış Oda, önceden öyle demişmiş falan pişman, yani bu meyveyi görmezsek şaşırmam. Naruto'daki 3 kuyruklu sanırsam :D Kaplan ve diğer kuşu göreceğimizi sanmıyorum, Kaplan olarak Lucci ve o kuşun mavi versiyonu da Marco'yu gördük. Son ejderi bilemem, seride baya ejder gördük, belki bir tane daha görürüz.
Kurt olarak Ennies Loby'de vardı.

Shanks'ın tayfa da Goril Adam var. Tipten belli zaten, omuzunda maymun filan.

Ünicorn meyvesi Kaptan sağ koluna yediriceksin bir de güçlü ve sadık yapıcaksın karakteri efsane olur.
En çok bu meyvenin çıkmasını isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık