Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seride Görmek İstediğiniz Mitolojik ve Antik Zoan Türü Meyveler

Hydra nerede kardeşim :of: Kafası kesildikçe daha çok çıkan bir mistik zoan neden olmaz böyle bir seride? Hadi gücünü kısalım en fazla 7 kere kesilmeye karşı olsun.
gene troll tipli birine versin razıyım o derece :/

Hydra nerede kardeşim :of: Kafası kesildikçe daha çok çıkan bir mistik zoan neden olmaz böyle bir seride? Hadi gücünü kısalım en fazla 7 kere kesilmeye karşı olsun.
gene troll tipli birine versin razıyım o derece :/
Hydra bir de suda da yaşıyor. Şeytan meyvesinin uyması zor gibi. Hiç suda yaşayan Zoan göstermedi.

Ya da Hecatoncheires gibi.. Bunları şu an arattım buldum. Elimizin altında olsun diye kopyalayıp yapıştırıyorum.:D
İsmi yüz elli anlamına gelmektedir.Bu iri yapılı yaratıkların yüz adet eli ve elli adet kafası bulunmaktadır.Efsaneye göre dünyanın en iyi savaşçıları bile bu yaratıklarla savaşamayıp ölürlermiş.
Millet Crackerdan bunu bekliyordu ama olmadı. :)
Ejder kesin olacaktır. Bir çok seçeneğin olmasını isterim ama seriye yedirmek zor olur bazılarını.
Unikorn, Kimera, Golem en mantıklı olanları sanki. Su Wukong Luffy'den başkasına yakışmaz o yüzden eledim. Dragon zaten olacak gibi duruyor.

Millet Crackerdan bunu bekliyordu ama olmadı.
Ejder kesin olacaktır. Bir çok seçeneğin olmasını isterim ama seriye yedirmek zor olur bazılarını.
Unikorn, Kimera, Golem en mantıklı olanları sanki. Su Wukong Luffy'den başkasına yakışmaz o yüzden eledim. Dragon zaten olacak gibi duruyor.
Aynen. :D

Kumiho:
Kore mitolojisine ait olan yaratık. Efsaneye göre bilgisi şu şekildedir, insan formunu alabilmesi için 100 insanın ciğerini yemesi gerekir. İnanılmaz güzeldir ve bir resme hapsedilmiştir. Kurtulması için birinin resimdeki tilkiye dokuz tane kuyruk çizmesi gerekir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık