Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sarsıntı Meyvesi vs. Oyuncak Meyvesi

Ben aksini iddia etmedim ki zaten. En güçlü meyve Gura Gura. Adayı ikiye bölen yumruğu yiyen Akainu onun yerine hobi hobi meyveli WB'den tokat yeseydi o an neler olurdu? Hem ada ikiye bölünmez hemde Akainu unutulur giderdi.
"En güçlü meyve göreceli bir şey" demişsin, franky.

I guess that's difficult. The answer is Paramecia. "Guragura no mi" is said to be the most powerful of the paramecia fruits. It's easy to think that he's an "Earthquake Human" and must be Logia, but if that was so, he'd have to become an earthquake himself. Whitebeard creates earthquakes, in other words he's a "Vibration Human". That means he's a Paramecia who isn't any weaker than the Logias.

Yıkım güçü, effektif kullanım, alan saldırıs ve alan savunmasın Gura Gura yı çok ama çok güçlü kılıyor.Hobi hobi de malum en büyük avantazı unutturmak, ama bir yerde belirtilmedi diye hatırlıyorum, oyuncağa dönüşen kişinin meyve gücünü kaybedip kaybetmediği konusunda bilgimiz yok.Tabi birde anlaşma yapma veya yapmama durumları var, haki durumuda var.Hobi hobi çok effektif bir meyve eyvallah ama meyvenin hem en büyük avantaj hemde en büyük handikapı dokunma durumu.O yüzden gura gura bana bir miktar daha önde geliyor.

Ayrıca mera mera nomi meyvesi bir arkdaşın yorumunda geçmiştide.Bence mera mera nomi Hobi Hobi nomiden daha güçlü, muazzam bir meyve vede düşünün Shansk ın kral hakisini Hancock a verdiğinizi.

Roronoa Zoro

Roger dünyayı ayağa mı kaldırdı? Yeni bir korsan çağı mı başlıyor? İdamı iptal et,pat dokun. Başlamadan bitsin.
Denizciler kaptanın kafasını mı istiyor, 3 amireli de peşine mi taktı? güvenli bi' yere kadar pat dokun, dert bitsin.
Filo amiraline suikast mı düzenleyeceksiniz, tanınıyor musunuz? Pat dokun, oyuncak halinde götür arkadaşını, gg.
Güçlü bir denizci misin? Haki de ustalaştın mı? Ye meyveyi, pat dokun. Bütün düşmanlar gg. (Garp'ın yediğini hayal ediniz)
Şimdi kimse gelip bana, GURA GURA NO MI MÜKEMMEL BİŞEY TAAM MI? demesin. Adam 2 kere yedi bunu WB'den, gitti üstüne Beyazsakal tayfasını karşıladı. Ben olsam ben de tek atacağım Akainu'ya bu durumda dokunabilirsem. Bu meyve kesinlikle Oda'nın en büyük hatasıdır. Bu kadar saçma sapan bir kurgu olamaz.
Şu yazdıklarıma iki kelam eden olmadı, hala E. Oda en güçlüsü bu dedi argümanı kullanılıyor. Bir kaç şey daha ekleyeyim.
Yiyen kişi yaşında sabit kalıyor (En verimli çağda yenilirse olabilecekleri düşünün)
Dönüştürülen şahıs istediği gibi kullanılabiliyor.
Goro Goro yıkıcıdır eyvallah, ama hiçbi' meyve şu yazılanları ekarte edemez.

Şu yazdıklarıma iki kelam eden olmadı, hala E. Oda en güçlüsü bu dedi argümanı kullanılıyor. Bir kaç şey daha ekleyeyim.
Yiyen kişi yaşında sabit kalıyor (En verimli çağda yenilirse olabilecekleri düşünün)
Şimdi şöyle bir durum var. Kullanıcı bayıldığında oyuncaklar normal insana dönüşüyor. Bu kendi için de geçerli olabilir. Yani bayıldığı zaman olması gerektiği yaşa gelebilir. Eğer böyle bir durumu varsa, asla yenilmemesi gerekiyor.

Daha öncedende yazmıştın galiba.Dofu oyuncak yapsınlar herkes peşinden düşsün ne kaidouyla ne de hükümetle uğraşsın diye dikkatimi çekmişti.Ben dof olsam hakkaten son çare böyle yapabilirdim.Adamları ona çok güveniyor.Genç efendi diyorlar bu adamların hepsi geçmişten beri onun ailesinde yetişmiş hizmetkarlarda olabileceği için belki bağlılıkları bu kadar fazladır.İhanet edecek gibi durmuyorlar.Kendimi oyuncak yaptırabilirdim.

Fakat şöyle bir sorun var.Tekrar insan olduğunda denizciler ve kaidou seni tekrar hatırlamaya başlar mı ? Büyük ihtimalle hatırlayacaklar.E o zamanda pek bir anlamı olmaz.

Fakat şöyle bir sorun var.Tekrar insan olduğunda denizciler ve kaidou seni tekrar hatırlamaya başlar mı ? Büyük ihtimalle hatırlayacaklar.E o zamanda pek bir anlamı olmaz.
Muhtemelen hatırlarlar. Çünkü oyuncak olanların aranma posterlerindeki resimleri falan duruyordu. Tamamen tarihten silinmiyorsun yani. Zaten Thunderous Soldier of Rage de buna güveniyor.

Shirohigeden Gura Gura no mi yi alınca sıradan güçlü bir korsan olur. Shirohigenin dünyanın en güçlü adamı ünvanını almasının %80 i gura gura no midir bana göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık