Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sarsıntı Meyvesi vs. Oyuncak Meyvesi

Hobi hobi de iyi ama beyazsakalın gücünü koruması için zoan mı yemesi lazımdı acaba. Hem hastalıkları iyilesebilir hemde yenileme hızı artar. Sonuçta one piece de dağları parçalayan şeyler yeri geliyor insana çizik atamıyorlar.

Hobi hobi de iyi ama beyazsakalın gücünü koruması için zoan mı yemesi lazımdı acaba. Hem hastalıkları iyilesebilir hemde yenileme hızı artar. Sonuçta one piece de dağları parçalayan şeyler yeri geliyor insana çizik atamıyorlar.
beyazsakal ve ace aradan çıkarılması gereken karakterlerdi. Ace Luffy'nin önünü açmak için, Wbde BB'nin önünü açmak için ölmeliydi. Dolayısıyla ben mangaka'nın bilerek WB'yi güçten düşürdüğünü düşünüyorum. Kalbini bilerek tekletti, squardoya bilerek kancıklık yaptırdı ki bu onurlu ve bu çağın adı beyazsakal denilen adamı itibarsızlaştırmadan aradan çıkarabilsin. Zoanda olsa kalbi teklerdi. hobi hobinin verdiği yaşlanmama cidden büyük bir güç. Belki Law'ın meyvesi ölümsüzlük verirse bundan daha üstün olur.

beyazsakal ve ace aradan çıkarılması gereken karakterlerdi. Ace Luffy'nin önünü açmak için, Wbde BB'nin önünü açmak için ölmeliydi. Dolayısıyla ben mangaka'nın bilerek WB'yi güçten düşürdüğünü düşünüyorum. Kalbini bilerek tekletti, squardoya bilerek kancıklık yaptırdı ki bu onurlu ve bu çağın adı beyazsakal denilen adamı itibarsızlaştırmadan aradan çıkarabilsin. Zoanda olsa kalbi teklerdi. hobi hobinin verdiği yaşlanmama cidden büyük bir güç. Belki Law'ın meyvesi ölümsüzlük verirse bundan daha üstün olur.
Öyle tabiki. Zaten seri oda tarafından işleniyor. Ne kadar tahmin yürütürsek güç kıyası yaparsak geneli boş çıkıyor.
Sadece varsayım yaparak konuşuyoruz..
Sadece daha iyi olabilirmiydi bunun icin yazdım. Yoksa dediğin gibi ölümsüzlük gücü olsa bile ölecekti marinefordda

Hobi meyvesi Sugar gibi çarlarda işe yaramaz, Gura gibi değil o konuda, o yüzden Gura kraldır.

Foxy'nin meyve gibi bu oyuncağa çeviren meyve olsun veya gençleştirip yaşlandıran meyve olsun cidden aşırı tehlikeli...
Garp ve Shanks meyvesiz ne haldeler... Siz düşünün bu sıradan gibi görünen 3 meyveden biri olsa nu iki kişide ilah olurlardı.

Hobi hobi meyvesi hakide ilerlemiş bir kişi tarafından kullanılırsa çok tehlikeli olur. Şöyle düşünün bir oyun oynuyorsunuz bölüm sonu canavarı size tek atıyor. Bir de bunun güçlü biri olduğunu düşünün. Darbelere karşı dayanıklı, hakisi güçlü birinde olursa dünyayı bile değiştirsin bu meyveyle.

Foxy'nin meyve gibi bu oyuncağa çeviren meyve olsun veya gençleştirip yaşlandıran meyve olsun cidden aşırı tehlikeli...
Garp ve Shanks meyvesiz ne haldeler... Siz düşünün bu sıradan gibi görünen 3 meyveden biri olsa nu iki kişide ilah olurlardı.
shanksın meyvesiz olduğu kesin değil ama garpa hangi meyve olsa abartı olur, yami yamili garpta korkunç olur hobi hobilide.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık