Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sarsıntı Meyvesi vs. Oyuncak Meyvesi

Bizim hobi hobi'yi, o meyveyi hakkını vererek kullanamayacak kadar güçsüz ve yeteneksiz birinde gördüğümüz de unutulmamalı. Hobi hobi, hele uyandırılırsa kim bilir daha neler neler yapabilir?
Oda muhtemelen kasıtlı olarak çok güçlü meyveleri bu kadar güçsüz kişilere veriyor. Foxy'nin meyvesi amiralde olsa veya Pudding'in meyvesi serinin final düşmanında olsa hiç sırıtmazdı.

Bizim hobi hobi'yi, o meyveyi hakkını vererek kullanamayacak kadar güçsüz ve yeteneksiz birinde gördüğümüz de unutulmamalı. Hobi hobi, hele uyandırılırsa kim bilir daha neler neler yapabilir?
Oda muhtemelen kasıtlı olarak çok güçlü meyveleri bu kadar güçsüz kişilere veriyor. Foxy'nin meyvesi amiralde olsa veya Pudding'in meyvesi serinin final düşmanında olsa hiç sırıtmazdı.
Her arc bir konsept lazım, dressrosada da oyuncak konseptini kurdu, sonra altına drama için oyuncağa dönüşenleri unutturdu, ve bunu da serideki büyü gücü olan şeytan meyvesiyle yaptı. Elbette böyle bir meyve aşırı imba. Dünya hükümeti elinde olsa direk devrimi bitirir. karakterin dragona dokunması yeterdi. Garpta olsa herkesi tekler gibi saçma bir meyve yaratılmış oldu. Bence mera meradan daha değerli ve varlığını bilse karasakal peşine düşerdi diye düşünüyorum.

Teke teke dövüşlerde rakip meyve gücünü bilmiyorsa hobi hobi meyvesi daha güçlü olabilir tabi ki karşıdaki rakip uzak menzilli dövüş yapmıyorsa ama Marineford gibi dövüşlerde Gura gura no mi daha güçlü.

Hobi hobi gerçekten cok sıkıntılı bir meyve. Ancak uygulamak için rakibin gardını indirmesi gerekli gerçi indirmese bile beyaz sakal gibi biri illaki açık yakalar. Ancak şöyle bir durum var. Acaba oyuncağa dönüşen kişi haki ve meyve gücünü kullanabilirmi?
Bunun yanında ryou öğrendikten sonra temassız bir dövüşte bu güç avantajını kaybedebilir. Ancak her halükarda en ufak
Temasta kişi herkesjn hafızasından siliniyor. Simdi şöyle düşünelim.
Haki sayesinde varlık seziliyor. Bu sayede oyuncağın icindeki kişi hissedilip bunun varlığını hatırlama ihtimali olabilir.
Bunun yanında günlük tutan bir tayfa elbet işin sırrını çözecektir.
Bunun yanında geleceği görme olayını öğrendik katakuri ile. Geleceği gören bir kişi savaştan kaçıp diğer kişileri bu güç hakkında bilgilendirebilir. Bu sayede kişilerin anıları yok olunsa bile dostları olduğunun bilincinde olurlar.

Bence wb gura gura no mi ile daha güçlüdür. Bu meyve gerçekten hem uzak mesafe saldırıları yapma , hem enerji patlamaları yollama , alan saldırısı engelleme ve yapma , depremler ve tsunamiler yaratma ve görmediğimiz birçok avantaja sahip . Tam bir savaş meyvesi . Ancak hobi hobi no mi savaştan ziyade taktiksel bir meyve.
Bunu vereceksin tayfanın orta seviye adamına. Kullansın.
Yinede ankette genç wb olduğu için hangisi alır düşünmek zor. Ben eğer ikiside aynı yaşta ise gura gura wb daha avantajlıdır diyorum.

Hobi hobi gerçekten cok sıkıntılı bir meyve. Ancak uygulamak için rakibin gardını indirmesi gerekli gerçi indirmese bile beyaz sakal gibi biri illaki açık yakalar. Ancak şöyle bir durum var. Acaba oyuncağa dönüşen kişi haki ve meyve gücünü kullanabilirmi?
Bunun yanında ryou öğrendikten sonra temassız bir dövüşte bu güç avantajını kaybedebilir. Ancak her halükarda en ufak
Haki sayesinde varlık seziliyor. Bu sayede oyuncağın icindeki kişi hissedilip bunun varlığını hatırlama ihtimali olabilir.
Bunun yanında geleceği görme olayını öğrendik katakuri ile. Geleceği gören bir kişi savaştan kaçıp diğer kişileri bu güç hakkında bilgilendirebilir. Bu sayede kişilerin anıları yok olunsa bile dostları olduğunun bilincinde olurlar.

Bence wb gura gura no mi ile daha güçlüdür. Bu meyve gerçekten hem uzak mesafe saldırıları yapma , hem enerji patlamaları yollama , alan saldırısı engelleme ve yapma , depremler ve tsunamiler yaratma ve görmediğimiz birçok avantaja sahip . Tam bir savaş meyvesi . Ancak hobi hobi no mi savaştan ziyade taktiksel bir meyve.
Yinede ankette genç wb olduğu için hangisi alır düşünmek zor. Ben eğer ikiside aynı yaşta ise gura gura wb daha avantajlıdır diyorum.
Kaptan olduğunu düşün tayfadaki adama da veremezsin bu meyveyi çünkü sana dokunabilir herkes seni unutur düşün yani. Çok uç bir meyve can sıkıcı. Karizma olarak gura gura daha iyi tabiki

oyuncaklar kendisine verilen emri yerine getiriyor. haki veya meyve güçlerini kullanabildiklerini sanmıyorum. sugardan güçlü olup, oyuncak olan korsanlar vardı diye düşünüyorum.

oyuncaklar kendisine verilen emri yerine getiriyor. haki veya meyve güçlerini kullanabildiklerini sanmıyorum. sugardan güçlü olup, oyuncak olan korsanlar vardı diye düşünüyorum.
Emirleri yerine getirmesi icin ona söylemesi gerekmiyormuydu bu olurken kaçabilir veya kulaklarını tıklayabilir.

Bana göre serideki gelmiş geçmiş en güçlü meyvedir Hobi Hobi no Mi.

Zaten seride Sugar değilde iradesi güçlü olan yani herhangi birşeye karşı zaaf geliştirmeyen bir karakter yemiş olsaydı o meyve seride dengesizlik oluştururdu.

Ancak Oda tabikide bu meyvesi Sugar gibi birisine vererek meyvenin seride dengesizlik oluşturmasına izin vermedi.

Dediğim gibi mutlak bir yetenek.Yani dokunduğu kişileri oyuncağa dönüştürmesi ve kişileri kullanıcının emri altına sokması mutlak bir meyve olduğunu gösteriyor.Ancak meyvenin bu mutlak yeteneği meyve kullanıcısının birtakım zaafları nedeniyle mutlak bir meyve olmaktan çıkıyor.

Eğer ki bu meyvesi Sugar değilde seride bir korkusu(handikapı) olmayan bir karakter yeseydi bu meyve serideki en güçlü meyve olurdu.

Şöyle düşünün Luffy'nin bu meyveyi yediğini ve "Aaaa, Beyazsakal" diye Beyazsakal'ın boynuna atlaması ve ona dokunması bile Beyazsakal'ı oyuncak yapabilirdi.

Haa şunuda belirtmek istiyorum:

Örneğin bu meyve kullancısıyla Katakuri veya Luffy gibi geleceği gören bir karakter karşılaşsaydı o zaman bu meyve o kadar etkili olmazdı.Karakterler meyve yeteneğini önceden bilebilecekleri için buna uygun uzaktan dövüşerek meyve kullanıcısını altedebileceklerdir.

O zaman bu meyve o kadar da etkili olmayacağı söylenebilir.

Peki bana göre deprem meyvesi mi, bu meyve mi diye soracak olursanız ben her türlü oyuncak meyvesini seçerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık