Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sarsıntı Meyvesi vs. Oyuncak Meyvesi

Hobi Hobi daha güçlü meyve olarak eğer doğru adama yedirirsen.
misal Garp dokunduğu ölür. :oleyo2:

jporta

hobi hobi no mi sinsi bir meyve. Beyazsakal gibi dikkat çeken bir adama gitmez. Hancock vs güzel bir kadına ver o meyveyi gücünü gizli tuttuğu müdetçe amiralleri bile köpek eder. şartı kimseye meyve gücünü söylemeyecek. oyuncak olan unutuluyor zaten.

Ben Wb üzerinden düşündüm direk la yoksa, Garp misal onda olsa bu meyve hayvan gibi hızı var bir fırsatını bulup illaki dokunur karşıdaki rakibe. Öyle düşününce bayağı bir şeyli meyveymiş diyesim geldi:D Normal birinden hakinle korunursun açık vermezsin indirirsin de, Garp gibi Shanks gibi adamlara karşı hiç şansın yok. Gerçi bu anket hakkındaki fikrim hala değişmedi Gura Gura'lı Wb daha güçlüdür

Monkey :D Luffy

1)Zaten bu hobi hobi gilleri anlamadım bunlara karşı illa bir savunma vardır yani haki seviyesi çok yüksek full beden koka yapmış birini eğer haki seviyesi daha düşük biri oyuncağa bebeğe hiç bir halta çeviremez bence bu sebeble Gura Gura
2)Hobi Hobi Akainun yaratığımsı magmasını durdursun bir hele Gura Gura nın savunmasıda çok güçlü saldırısıda Beyazsakalı resmen tayfası aşağı çekti adam eğer oraya Ace i kurtarmayı değil de Marinefordu tam anlamıyla yıkmaya gelseydi çok farklı olurdu genel anlamda yıkıcı gücünden dolayı Gura Gura
3)Sürekli genç kalmak ve yakaladığın anda tek atma hobi hobi ve bonneyin meyveleri bu konuda bir numara yani hobi hobiye görmeden Law ın meyveye buglu diyorduk ama bu meyveler eğer bir çıkış noktası olmazsa hakikaten seride birebirde durdurulması en zor meyvelerdendir hobi hobi ver garpa kurma koluna çevirsin herkesi

Hobi li WB mi Guralı Wb mi sorusuna ben Guralı diyorum ama daha önce dediğim gibi bir savunması olduğu için ve gura nın Wb gibi bir kullancısı olduğu zaman kimseyi yanına yaklaştırmayacağını düşündüğüm için ama benim için de %100 guradır diyemem

Beyazsakal'ın 35 yaşındayken, Gura Gura olmadan hiçbir şekilde şuan ki kadar güçlü ve etkili olacağını sanmıyorum. Hobi Hobi Beyazsakal'a gitmez.

Roronoa Zoro

Roger dünyayı ayağa mı kaldırdı? Yeni bir korsan çağı mı başlıyor? İdamı iptal et,pat dokun. Başlamadan bitsin.
Denizciler kaptanın kafasını mı istiyor, 3 amireli de peşine mi taktı? güvenli bi' yere kadar pat dokun, dert bitsin.
Filo amiraline suikast mı düzenleyeceksiniz, tanınıyor musunuz? Pat dokun, oyuncak halinde götür arkadaşını, gg.
Güçlü bir denizci misin? Haki de ustalaştın mı? Ye meyveyi, pat dokun. Bütün düşmanlar gg. (Garp'ın yediğini hayal ediniz)
Şimdi kimse gelip bana, GURA GURA NO MI MÜKEMMEL BİŞEY TAAM MI? demesin. Adam 2 kere yedi bunu WB'den, gitti üstüne Beyazsakal tayfasını karşıladı. Ben olsam ben de tek atacağım Akainu'ya bu durumda dokunabilirsem. Bu meyve kesinlikle Oda'nın en büyük hatasıdır. Bu kadar saçma sapan bir kurgu olamaz.

Oda ayarlıcağını ayarlamış o yaşında o meyve dünyanın en güçlü adamı demiş. Sugar'ın meyveye filan kasmaya gerek yok bence. :good:

Roronoa Zoro

Oda ayarlıcağını ayarlamış o yaşında o meyve dünyanın en güçlü adamı demiş. Sugar'ın meyveye filan kasmaya gerek yok bence. :good:
Oda demiş deyip kestirip atmak hatadır. Söyleninenlere karşı argüman bulunuz lütfen. Rica ediyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık