Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Adamin kişiliği leş zaten, millet gıcık olduğu için kişiliğine laf etmiyor, kişiliğinden rahatsız olduğu için gıcık oluyorlar. Totto'da yaptıklarından dolayı soğudu sevmeyenlerin yarısı.
Totto Land arcında hatası oldu bende kabul ederim ama yaptığı hiçbir şeyin arkasında kötü bir niyet yoktu. Köşeye sıkışmıştı ve kendini de feda etmiş oldu tayfası için. Luffy'de bunun farkındaydı zaten ve vazgeçmedi bu sebeple Sanji'den. Daha sonra araları da düzeldi, daha neden geçmişte kalmış bir olay için kin duyuluyor Sanji'ye anlayamıyorum doğrusu. Usopp'a Water 7'da yaptıkları için hala kızgın olmak gibi bir şey bu.

Sanji'ye kişiliği leş demezdim ben, seride çok daha berbat şeyler yapmış adamlar var ama bu adam karaktersiz oluyor. Tayfayı kaç kere kurtarmışlığı, Zeff gibi bir adamdan aldığı güzel öğretiler var. Bunlar hep göz ardı edilip diğer huylarına bakılarak gömülüyor genelde. Bunda biraz Oda'nın da payı var özellikle zaman atlamasından sonra yaptıklarıyla. Unutturdu insanlara karakterin güzel yanlarını.

Moderatör tarafında düzenlendi:
La eline aldı diye sıkacak mı? Kalifaya da vuruyor gibi saldırıyordu ama dibine geldiğinde vurmadı. Bu da onun gibi işte sadece görünür de yaptığı bir hareket.
Bir silah doğrultursan o silah ateş alabilir bunu biliyorsun değil mi ? :) Silah boşsa haklısın şimdi birşey demeyeyim hatırlamıyorum o kısmı.Ama onun dışında kadınlara karşı fiske vurmayan adamın gireceği bir riske,yapacağı bir işe benzemiyor gibi.

Bir silah doğrultursan o silah ateş alabilir bunu biliyorsun değil mi ? :) Silah boşsa haklısın şimdi birşey demeyeyim hatırlamıyorum o kısmı.Ama onun dışında kadınlara karşı fiske vurmayan adamın gireceği bir riske yapacağı bir işe benzemiyor gibi.
Yahu farketmez dolu olup olmaması Sanji o tetiğe basmaz o durumda. Yani bir şey yapmak istese dümdüz dalar ama sadece tehtidkar görünmek için yapiyor. Kalifa da aynı durum vardı tekmeyi yapıştıracakmiş gibi yapip duruyordu.

Bir silah doğrultursan o silah ateş alabilir bunu biliyorsun değil mi ? :) Silah boşsa haklısın şimdi birşey demeyeyim hatırlamıyorum o kısmı.Ama onun dışında kadınlara karşı fiske vurmayan adamın gireceği bir riske,yapacağı bir işe benzemiyor gibi.
Usopp burada Sanji'ye ne yaptığının farkında mısın diye soruyor,Sanji'de pek farkında değilim ama Vivi tehlikede diyor.
Bu sahne Robin'in tayfaya ilk göründüğü sahne(first impression).Robin'in gücü burada adeta görünmez bir şekilde nesneleri hareket ettiriyormuş gibi yansıtılmış aynısını Buggy'de de yapmıştı Oda.
Sorun Oda'nın Sanji'ye yaptırmış olması.Zaten Zoro'nun da karizmasını çizdirmezdi bunun için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık