Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 311 84.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 15.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Sanji ile Zoro arasında ki arkadaşca rekabeti çok seviyorum. İkisi de öteki olmadan eksik gibi geliyor bana.

Burada bazı arkadaşlar için Sanji'nin bir Queen kadar bile hatrı yok, tayfadaki en sağlam karakterlerden biri olmasına rağmen. Ne desem bilemiyorum, güç delisi olmak böyle bir şey demekki.

Sanji ile Zoro arasında ki arkadaşca rekabeti çok seviyorum. İkisi de öteki olmadan eksik gibi geliyor bana.

Burada bazı arkadaşlar için Sanji'nin bir Queen kadar bile hatrı yok, tayfadaki en sağlam karakterlerden biri olmasına rağmen. Ne desem bilemiyorum, güç delisi olmak böyle bir şey demekki.
İnsanların Sanji'yi güçten dolayı eleştirdiğini/sevmediğini düşünüyorsan büyük hata yapıyorsun, tabii bilinçli bir şekilde öyle olduğunu da iddia ediyor olabilirsin hoşuna öyle gittiği için, o sana kalmış.

İnsanların Sanji'yi güçten dolayı eleştirdiğini/sevmediğini düşünüyorsan büyük hata yapıyorsun, tabii bilinçli bir şekilde öyle olduğunu da iddia ediyor olabilirsin hoşuna öyle gittiği için, o sana kalmış.
Yok sadece o sebepten değil tabi. Kişiliğine laf ediliyor daha çok ama onu söylemeye gerek duymadım, aynı hareketleri Brook'ta yapıyor fakat onunki şaka malzemesi gibi görülürken Sanji'nin ki karaktersizliğe kadar gidebiliyor. En son ödül muhabbetide mesela çok abartıldı bence, basit bir komedi sahnesi işte. Ha sevmeyebilirsin ona bir şey diyemem ama buradan adamın kişiliğine sallamakta biraz art niyet gibi geliyor bazen bana. Sırf laf etmiş olmak için laf etmek yani.

Yok sadece o sebepten değil tabi. Kişiliğine laf ediliyor daha çok ama onu söylemeye gerek duymadım, aynı hareketleri Brook'ta yapıyor fakat onunki şaka malzemesi gibi görülürken Sanji'nin ki karaktersizliğe kadar gidebiliyor. En son ödül muhabbetide mesela çok abartıldı bence, basit bir komedi sahnesi işte. Ha sevmeyebilirsin ona bir şey diyemem ama buradan adamın kişiliğine sallamakta biraz art niyet gibi geliyor bazen bana. Sırf laf etmiş olmak için laf etmek yani.
Adamin kişiliği leş zaten, millet gıcık olduğu için kişiliğine laf etmiyor, kişiliğinden rahatsız olduğu için gıcık oluyorlar. Totto'da yaptıklarından dolayı soğudu sevmeyenlerin yarısı.

Sevdiğim dövüş stilini sevdiğim bir karakterdi.

Fakat :
1. İki yıl sonraki imajı hiç iyi değil çizim tarzı olmadı.
2. Luffye yaptığı hareket hatalı.
3. Sırf Puding ile evleneceğini düşünüp ordunun Luffynin canını almaya gittiğini görmesine rağmen hiç bir şey yapmadı ki Luffyi iyi tanıyor, ordan gitmem derse ölse bile gitmez bekler.
4. Kaptanına güvenmedi, b...şak çeneli Judgenin boş tehditi ile hareket etti, yetmezmiş gibi Bigmomın sözüne itimat etti.

Yani E. Oda Sanjiyi cidden göz göre göre harcadı.

Sanji hayali bir karakter olduğu için karakteriyle kolayca oynuyorlar. Bu da haterların işine geliyor. Karizma bir abimiz aynı zamanda estetik bir dövüşçümüzdür. Tayfa içi muhabbeti iyidir. Adamdır.
#sanjinesahipçık
#ilkadamlarharcanır
#uyankf

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık