Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Sanji'yi sapık diye gömenlerin çoğu kasıntı, şekilci, egoist bir karakteri forumda durmadan övüyor en çok da bu komik geliyor :D
Egoist tartışılır da şekilci ve kasıntı karakteri sevmenin neresi yanlış ki ? Bu yanlış bir şeymiş gibi algı yaratmanın manası niye ? Kaldı ki kasıntı kısmı bile tartışılır.Zoro kasıntıdan ziyade olayların daha bi ciddiyetinde olan biri de neyse konumuz o değil.

İnsanlar şekil karakterleri sevebilir bunda sıkıntı yok.Bende şekilci biriyim ve herkeste de ama az ama çok şekilcilik olduğunu düşünüyorum.Mesela Zoro’nun karakteriyle BM’nin tipi birleştirseydik daha az severdim.

Neyse dediğim gibi yazdığın bi egoist kısmı tartışılır diğerlerinin çok bi alakası yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamın ham maddesidir Sanji hammaddesi. Kıvrık kaşlıyı beğenmeyen gitsin Ego torbalarını yorumlasın haydeeee haydeee.

Gelişim göstermek Sanji’yi gömmemekle mi oluyormuş ? İlginç.Sen böyle değişik bir mantıkla düşünen bireysen biz birey olmayalım o da sıkıntı değil.

Burası sadece övme konusu mu ? Buraya nasıl ki biri “Sanji adamdır” yazdığında tepki göstermiyorsan aynı şekilde “Sanji karaktersiz” yazılınca da tepki göstermemen lazım.Yoksa yaptığın çifte standart oluyor.

Allah’ın Japon’unun kafasındaki karakterler bunlar.Sanji’de Zoro’da öyle.Bu karakterlerin insanlara gerçek hayatta katkı yaptığını düşünsem de bu kadar anan baban gibi savunup üstüne gerçek kişilere “Boş insanlar hiç gelişim göstermiyorlar” yazıcak kadar ileri gitmene gerek yok.Senin mantığın daha sıkıntılı.Kasma bu kadar.

Egoist tartışılır da şekilci ve kasıntı karakteri sevmenin neresi yanlış ki ? Bu yanlış bir şeymiş gibi algı yaratmanın manası niye ? Kaldı ki kasıntı kısmı bile tartışılır.Zoro kasıntıdan ziyade olayların daha bi ciddiyetinde olan biri de neyse konumuz o değil.

İnsanlar şekil karakterleri sevebilir bunda sıkıntı yok.Bende şekilci biriyim ve herkeste de ama az ama çok şekilcilik olduğunu düşünüyorum.Mesela Zoro’nun karakteri aynı şekilde BM’de olsaydı şu an ki sevdiğimden daha az severdim.

Neyse dediğim gibi yazdığın bi egoist kısmı tartışılır diğerlerinin çok bi alakası yok.
Senin niye zoruna gidiyor ki bu durum? Sırf kılıç Zoronun Hakisini emiyor diye woaaaa Sanji Zoronun kıyıyı kesmesine ağzı açık kaldı diye veryansın yapıp buraya gelip Sanji gömen insanlar var, neden böyle yaptıklarını da az çok tahmin ediyoruz. Onlara göre Zoro Sanjiyi görür görmez sövecekti ona nasıl kaptanına vurdun vs vs diye ama olmayınca tabi başka yerden vurmaya çalışılıyor.

Buraya gelip tek amaçları Sanjiyi kadınlara olan düşkünlüğü üzerinden vurmaya çalışan üyeler Sanjinin iyi yönlerinden bir kere bahsetmeyip her zaman aynı şey üzerinden devam ederse bende gelişim göstermediğini aynı yerde saydığını düşünür ve belirtirim.

Tayfada en sevmediğim Usopp o da Luffy'ye atar yaptığı için ama onu bile seviyorum. Millet Sanji'den niye bu kadar nefret etmiş anlamakta zorlanıyorum. Zoro da olan adamlığı Sanji'de göremeyince bu kadar gömmek mi gerekir. Beni seri de en fazla neşelendiren karakterlerdendir. Gayet klas giyinir klas da biridir. Tek sevmediğim yönü ağzındaki sigarasıdır ama o o bile yakışıyor. :utan: (Kendimde bir gaylık hissetmeye başladım.):utan: :fool::flaugh:

Gelişim göstermek Sanji’yi gömmemekle mi oluyormuş ? İlginç.Sen böyle değişik bir mantıkla düşünen bireysen biz birey olmayalım o da sıkıntı değil.

Burası sadece övme konusu mu ? Buraya nasıl ki biri “Sanji adamdır” yazdığında tepki göstermiyorsan aynı şekilde “Sanji karaktersiz” yazılınca da tepki göstermemen lazım.Yoksa yaptığın çifte standart oluyor.

Allah’ın Japon’unun kafasındaki karakterler bunlar.Sanji’de Zoro’da öyle.Bu karakterlerin insanlara gerçek hayatta katkı yaptığını düşünsem de bu kadar anan baban gibi savunup üstüne gerçek kişilere “Boş insanlar hiç gelişim göstermiyorlar” yazıcak kadar ileri gitmene gerek yok.Senin mantığın daha sıkıntılı.Kasma bu kadar.

İnsanlar şekil karakterleri sevebilir bunda sıkıntı yok.Bende şekilci biriyim ve herkeste de ama az ama çok şekilcilik olduğunu düşünüyorum.Mesela Zoro’nun karakteriyle BM’nin tipi birleştirseydik daha az severdim.

Yooo gayet de böyle. Şimdi aramak istemiyorum Zoro'nun egoist pek çok hareketi var. Şekilci olarak da aynı şekilde yok değişik, kasıntı poz vermeler vb.
MR 3 de ki mum olayı vb.

Sanji'nin de karakteri böyle serinin başında da böyleydi şimdi de böyle ve bunu boşa eleştiriyorlar hala. Yani Usopp, Chopper korkak, Zoro kasıntı,egoist , Brook, Sanji sapık denilebilir ki bu bile komedi için yapılan bir durum ki seri cinsellikten tamamen uzak bunu söylemeye bile gerek duyuyorum malesef. Luffy salak, umursamaz gibi görünse de istediği konularda efsanevi bir şekilde dahi ve zeki. Yani seride belli bir noktada kusursuz bir karakter yok, olmamalı da zaten.

Yani Sanji şöyle böyle derken onunla belli noktalarda rakip gibi çizilen bir karaktere durmadan laf yapılıyor ve bu da komik yani. :D

Crocdan bahsediyor aldırmayın :gamyon:
Sen kendi halinde oynamaya devam etsene boşa çekme lafımı sağa sola. :D :byee:

Crocdan bahsediyor aldırmayın :gamyon:
Ben de ne ironik diyecektim ama hızlıymışsın jfjdjdn

Sanji 2 yıl sonrasının en büyük düşüş yaşayanıdır. Smoker böyle düşmedi. En azından kişiliğini korudu Smoker. Sanji götü başı dağıtmış 45 kişi toplamaya çalışıyor forumda. Karakter gelişimi eksilerde herifte. Yazık. Kısaca alevli muz sanji çöptür.

Sanji hebele Sanji hübele 2y öncesinde de sapıktı şimdi de sapık bir şey değişmedi. Tek hatası Luffy’e vurmaktı onuda Luffy sırtladı zaten.
Ben de ne ironik diyecektim ama hızlıymışsın jfjdjdn

Sanji 2 yıl sonrasının en büyük düşüş yaşayanıdır. Smoker böyle düşmedi. En azından kişiliğini korudu Smoker. Sanji götü başı dağıtmış 45 kişi toplamaya çalışıyor forumda. Karakter gelişimi eksilerde herifte. Yazık. Kısaca alevli muz sanji çöptür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık