Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Oxford'a da baksan en azından bu kelime hakkında pek farklı bir şey görmezsin yav. Ayrıca ne dil bilimcisi. :(

Diğer yandan Sanji'ye gelecek olursak eğer kendileri %0.01 oranında bir centilmenlik dahi barındırıyorsa ben çok rahat centilmen tanrısı olurum. :oleyo2:
Kitap falan karalamıyor muydun sen yahu?
Centilmen Tanrısı olmak nasıl bir duygu?:oleyo2:
Centilmenlikte zorlama yoktur hem. Senin centilmenliğin sana, benim centilmenliğim bana:mincika:

Kitap falan karalamıyor muydun sen yahu?
Centilmen Tanrısı olmak nasıl bir duygu?:oleyo2:
Centilmenlikte zorlama yoktur hem. Senin centilmenliğin sana, benim centilmenliğim bana:mincika:
Yazıyorum yazmasına da... Şimdi anlaşıldı senin olayın. Sevdiklerini abartıyormuşsun. ;) Gerçek hayatta beklenti ve gözünde büyütme can yakar ama Sanji falan sıkıntı olmaz herhâlde. :oleyo2:

Yazıyorum yazmasına da... Şimdi anlaşıldı senin olayın. Sevdiklerini abartıyormuşsun. ;) Gerçek hayatta beklenti ve gözünde büyütme can yakar ama Sanji falan sıkıntı olmaz herhâlde. :oleyo2:
Abartma değil de hüsni talil yapıyorum diyelim. Çiçekler, kuşlar, kan, vahşet.... Bunlar senin de ilgini çeken şeyler değil mi?:gamyon:
Bana ''beklenti'' ve ''gözünde büyütme'' gibi varoluştan kaçma eyleminde olmayan yaşayan tek bir insan göster, ben de sana mutlu bir insan göstereyim:mincika:

Abartma değil de hüsni talil yapıyorum diyelim. Çiçekler, kuşlar, kan, vahşet.... Bunlar senin de ilgini çeken şeyler değil mi?:gamyon:
Bana ''beklenti'' ve ''gözünde büyütme'' gibi varoluştan kaçma eyleminde olmayan yaşayan tek bir insan göster, ben de sana mutlu bir insan göstereyim:mincika:
Çiçekler, kuşlar, kan ve vahşet ilgimi çekmiyor ama hüsnütalili kabul edeyim. :oleyo2:

Diğer konudaysa tam manasıyla yapmak mümkün olmasa da akılcı olan olabildiğince abartmamaktır!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık