Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Luffy'i tanıyor olması gerekiyordu. Bunu ikimiz de diyebiliyorsak burada senaryoyu dramatize etmek için karakterin kişiliğinden çalan Oda'yı suçlarım ben. Tek seferlik bir şey için 800 bölümlük karakter altyapısını görmezden gelemem:)
Yalnız Sanji'nin kaptanını görmezden gelmesi normal. Zeff onun için daha önemliydi. Bu da gayet normal bir durum. Gerçi isterse Pudding için bile tayfadan ayrıla bilirdi. Tayfaya girdikleri gibi istedikleri zaman çıkabilmeleri gerekiyor.

Sanji'nin o arc tek itici gelen yönü çok mutlu bir şekilde çiçek toplaması ve yanlış hatırlamıyorsam Pudding için yaptığı yemeği Luffy'ye vermişti. En azından benim için bunlardı. Bunda Oda'nın panelleri kullanmasının etkisi de büyük. Luffy tutsak olduğu zaman hemen bir alt panelde çiçek topluyordu Yoksa Luffy'ye getirdiği yemeğin soğuması ve ıslanması ile geçmişinde annesine götürdüğü yemek arasında güzel bağlantı var.

Kendi geberip gitsin bana ne ? Robin ne olacak ? Kim verecek Robin'in hesabını ? Hey yavrum.
Robin'in kendi tercihiydi çekip gitmesi. Sanji'nin trende onları durdurabilecek güce sahip olmamasından başka ne suçu var anlamadım. :bilmem:Ki Zoro ve Luffy de durduramamıştı.
Yalnız Sanji'nin kaptanını görmezden gelmesi normal. Zeff onun için daha önemliydi. Bu da gayet normal bir durum. Gerçi isterse Pudding için bile tayfadan ayrıla bilirdi. Tayfaya girdikleri gibi istedikleri zaman çıkabilmeleri gerekiyor.

Sanji'nin o arc tek itici gelen yönü çok mutlu bir şekilde çiçek toplaması ve yanlış hatırlamıyorsam Pudding için yaptığı yemeği Luffy'ye vermişti. En azından benim için bunlardı. Bunda Oda'nın panelleri kullanmasının etkisi de büyük. Luffy tutsak olduğu zaman hemen bir alt panelde çiçek topluyordu Yoksa Luffy'ye getirdiği yemeğin soğuması ve ıslanması ile geçmişinde annesine götürdüğü yemek arasında güzel bağlantı var.
Bu konuda hemfikiriz. Olayı bu kadar gözümüze sokan o panellerdi. Yapmak istediği şeyde başarılı olmuş Oda diyebiliriz sanırım.

Robin'in kendi tercihiydi çekip gitmesi. Sanji'nin trende onları durdurabilecek güce sahip olmamasından başka ne suçu var anlamadım. :bilmem:Ki Zoro ve Luffy de durduramamıştı..
Trenden bahseden yok. Arkadaşının kelepçesinin anahtarını düşmanda. Herif ben kadına vurmam tribine girip sabun oluyor!

Ayrıca tercih olayını geçicen. Robin kendi keyfine mi terk ediyor tayfayı ? Tayfaya zarar gelmesin diye gidiyor kız. Sanji'yi savundukça batarsın. Uğraşmaaaaaaa :artiz:

Trenden bahseden yok. Arkadaşının kelepçesinin anahtarını düşmanda. Herif ben kadına vurmam tribine girip sabun oluyor!

Ayrıca tercih olayını geçicen. Robin kendi keyfine mi terk ediyor tayfayı ? Tayfaya zarar gelmesin diye gidiyor kız. Sanji'yi savundukça batarsın. Uğraşmaaaaaaa :artiz:
Yahu adam kadına vursa "Aa sanji sözünden döndü" diyeceksiniz ne yapsın bu adam?

Luffy sanjinin 1000 adam gücünde olduğunu söylemişti her bir denizci askeri 10 douriki gücünde olduğuna göre sanji 10.000 douriki gücünde demektir buda luccinin 2 sene önceki gücünün 2 katından fazladır tabi şimdi birde suit olayıda var fena güçlendi reis

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık