Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
"İyi arkadaşlık eden, saygılı, görgülü, kibar (erkek)"

Kadınlara dahi ne saygılı ne görgülü ne iyi arkadaşlık ediyor ne de her zaman kibar.
Biraz şıpsevdi ve yılışık takıldığı için o statlar çok şeffaf görünüyor kendisinde. Sadece gerçek centilmenlerin görebileceği bir centilmenliği var Sanji'nin.:hıh:
Hem failler enstitüsü haline gelmiş tdknın tanımları senin gibi bir dil bilimci tarafından neden hâla kâle alınıyor, bilmiyorum.

ADAM.Devamlı aynı yeşilcilerin gelip çekememezlik dürtüsüyle gömmeye çalışması da kıskançlıklarından yada takıntılarından galiba.:hhh:

Sanji'nin nesini çekemeyeceğiz? Sapık olmasını mı? Kaptanını dövmesini mi? Ailesini sevmemesine rağmen onlar sayesinde p.up alıp karı kız kesmeye gitmesini mi? yoksa Suitsiz bir işe yaramamasını mı? Hangisiniiiii? hahahahha :D

Biraz şıpsevdi ve yılışık takıldığı için o statlar çok şeffaf görünüyor kendisinde. Sadece gerçek centilmenlerin görebileceği bir centilmenliği var Sanji'nin.:hıh:
Hem failler enstitüsü haline gelmiş tdknın tanımları senin gibi bir dil bilimci tarafından neden hâla kâle alınıyor, bilmiyorum.
Oxford'a da baksan en azından bu kelime hakkında pek farklı bir şey görmezsin yav. Ayrıca ne dil bilimcisi. :(

Diğer yandan Sanji'ye gelecek olursak eğer kendileri %0.01 oranında bir centilmenlik dahi barındırıyorsa ben çok rahat centilmen tanrısı olurum. :oleyo2:

Sanji'nin nesini çekemeyeceğiz? Sapık olmasını mı? Kaptanını dövmesini mi? Ailesini sevmemesine rağmen onlar sayesinde p.up alıp karı kız kesmeye gitmesini mi? yoksa Suitsiz bir işe yaramamasını mı? Hangisiniiiii? hahahahha :D
Ergen fanboyumuz müthiş çıkarımlarıyla konuyu renklendirdiğine göre konu kilitlenebilir artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık