Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Bence de diyelim, bunu kim inkar eder ki? Momo ya sorsan o da kabul eder :D
Öyle olsa fiziksel gelişimimin sonuna geldim derdi.:( Her şeyi geçtim hakin kadar gelişiyon zaten. Hakiyi kenara bırakıp fiziksel olarak gelişiminin sonuna geldiğini o yüzden o yapamazsa o an için kimsenin yapamayacağını söylemesi mantıksız olur. Bunu da tartışıyoruz, helal olsun bize.:D

Kas kütlesi olarak gelişmeyi kastedip sınırımdayım dediyse Oden'e gerizekalı diyelim. Zira Roger ve WB'nin kas kütlesi çarpışmıyordu hakiler çarpışıyordu. :( Adamın lafını da eğip bükmeye başladık.:( Ben Oden'den öyle bir şey duymasak gelişirdi derdim zaten. Herif kendine sınır biçmiş, buna da kulp bulmaya çalışacaz.
5 yıl dansöz ol, biz gidicez"e inanan insan oden. Dediklerini çok takmamak lazım.
Wb görmüş biri olmasına rağmen, şu an kimse durduramaz diyor.

Hasta ve yarı ölü değil,Dünyanın En Güçlü Adamının belki de gelmiş geçmiş En Güçlü Depremini yiyor Akainu,arkasında Karargah yıkılıyor ada ikiye ayrılıyor,ama Akainu bilincini bile kaybetmiyor max 20-30 saniye vücudu felç kalıyor,ardından yüzeye çıkıyor ve Luffye ulaşmak için WB tarafındaki bütün elemanları kumandanları ezip geçiyor,bunun üzerine ancak Shanks geldiği için durdurulabiliyor.

Buna karşın gücünün artık zirvesine ulaşmış Oden,Kaido'nun tek gürzüne (ki özel bir hamle falan da değildi güçlü şekilde gürzü salladı sadece) bayılıyor.Oden o andan sonra daha da güçlenmezdi.Yok 20 yıl sonraki hal demeyin bana.20 yıl sonra hala güçlenmeye devam etseydi Roger'ı tükürüğüyle yenerdi.Böyle birşey söz konusu olamaz yani.

Dayanıklılık açısından Akainu ve Aokiji serideki en yüksek seviyedeki kişilerden zaten.Haki konusu sıkıntılı.Marco ve Vista da Akainu'yu hakiye rağmen kesemiyor mesela.Burada 2 ihtimal var ya haki seviyeleri yüksek değil ya da Amiraller geleceği görebiliyor.

Sıcaklığa bakarsak Oden 1 saat boyunca 700 derece kızgın yağda dayandı ancak magma 2000 derece sıcaklığında ve aynı akışkanlığa sahip değil.

Savaş zorlu olur kabul ediyorum bi 5+ gün sürer o net ancak Oden'in bir Amirali alması mümkün değil.

Oden 30 küsür yaşında sınırıma ulaştım diyor ama Kaido asla o yaşlarda sınırına ulaşmış olamaz öyle birşey kabul edilemez değil mi ? Şaka gibisiniz yeminle.

Oden vs Rayli konuma Rayli baya ezici üstünlük almıştı. Mangada tayfalarin berabere kaldığı geçmesine rağmen....

Burada o eziciligi Akainu verememiş demek ki. Üzücü:T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık