Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Oden'in daha ne kadar gelişeceğini düşünüyorsunuz? Bir insan ne zamana kadar gelişir diye somut bir örneğiniz var mı?

Oden 39 yaşında olmasına rapmen daha gelişirdi diyorsanız Shanks ileride ne olacak? Korsanlar kralı ×2 filan mı?

Bence Oden sınırındaydı ve Oden alır diyorum.

Sınırıma geldim demesinin manası ne o zaman.
Fiziksel/ kas olarak demiştir. Siz kendiniz demiyor musunuz her girilen zorlu mücadeleden sonra haki gelişiyor diye. Hiçbir emare/gösterge yokken 55 yaşındaki amirale çok daha güçlenmiştir diyorsunuz, 48 yaşındaki Katakuri'nin daha da güçlendiğine kesin gözüyle bakıyorsunuz habire Rayleigh'in lafını ortaya atarak. 40 yaşındaki Oden'in hakisi hic mi gelişmezdi? Adam bazı supernovalarla yaşıt yahu.
Kas kütlesi olarak gelişmez, haki ve tecrübeden akardı ki zaten en önemli 2 unsur bunlar

Fiziksel/ kas olarak demiştir. Siz kendiniz demiyor musunuz her girilen zorlu mücadeleden sonra haki gelişiyor diye. Hiçbir emare/gösterge yokken 55 yaşındaki amirale çok daha güçlenmiştir diyorsunuz, 48 yaşındaki Katakuri'nin daha da güçlendiğine kesin gözüyle bakıyorsunuz habire Rayleigh'in lafını ortaya atarak. 40 yaşındaki Oden'in hakisi hic mi gelişmezdi? Adam bazı supernovalarla yaşıt yahu.
Kas kütlesi olarak gelişmez, haki ve tecrübeden akardı ki zaten en önemli 2 unsur bunlar
Oden aptal olduğu için kaale almayacağız onun laflarını.Oden macerasına devam etse idi gelişirdi.

Oden düşsün diye adamın çevirmediği halt kalmadı, birden bire ortaya çıkan tam o ana uygun meyveler, Oden'in saçma sapan şeyler kabul edecek kadar aptal çizilmesi, hiç bir lordundan yardım almaması ve tabi buna rağmen rakibini deşerken malum saçmalık. Oden'in hikayesinden çok Oda'nın zorlamasını izledik elemanı öyle bir çizdi ki aptal olduğunu düşünenlerin başında geliyorum.

Akainu çok güçlü bir adam ama iki karakteri yan yana koyarsam Akainu'nun teke tek bir vs'de Oden'i yenebileceğini düşünmüyorum öyle bir şeyin bu seride çizilme ihtimali yok.

Oden düşsün diye adamın çevirmediği halt kalmadı, birden bire ortaya çıkan tam o ana uygun meyveler, Oden'in saçma sapan şeyler kabul edecek kadar aptal çizilmesi, hiç bir lordundan yardım almaması ve tabi buna rağmen rakibini deşerken malum saçmalık. Oden'in hikayesinden çok Oda'nın zorlamasını izledik elemanı öyle bir çizdi ki aptal olduğunu düşünenlerin başında geliyorum.

Akainu çok güçlü bir adam ama iki karakteri yan yana koyarsam Akainu'nun teke tek bir vs'de Oden'i yenebileceğini düşünmüyorum öyle bir şeyin bu seride çizilme ihtimali yok.
Bahsettigin şeylerin hepsi Odeni yüceltmek için çizildi.Butun hepsini geçip Kaidoyu daha güçlü çizip bu işlere hiç girmeye de bilirdi.Bu şekilde çizse hikaye fetişi mangakaya uymazdi.

Ek olarak Akainu bu seride Luffy hariç kimseye kaybetmez.

Oden aptal olduğu için kaale almayacağız onun laflarını.Oden macerasına devam etse idi gelişirdi.
Ahahha :D +1
Oden düşsün diye adamın çevirmediği halt kalmadı, birden bire ortaya çıkan tam o ana uygun meyveler, Oden'in saçma sapan şeyler kabul edecek kadar aptal çizilmesi, hiç bir lordundan yardım almaması ve tabi buna rağmen rakibini deşerken malum saçmalık.
Geçen biri yazmıştı, sanırım sendin. Oden "oynamiyorum lan" diyerek küsüp gitse hakkıdır :D

Oden 1 kere keser. Kaido gibi en güçlü zoanı yemiş serinin fizik güç olarak belki de zirvesi olan adamın feleğini şaşırtmış birisi akainuyu kesse akainu ne der.

Bahsettigin şeylerin hepsi Odeni yüceltmek için çizildi.Butun hepsini geçip Kaidoyu daha güçlü çizip bu işlere hiç girmeye de bilirdi.Bu şekilde çizse hikaye fetişi mangakaya uymazdi.

Ek olarak Akainu bu seride Luffy hariç kimseye kaybetmez.
Akainu'nun işler ters giderken nasıl çizildiğini bir görelim daha doğrusu Akainu düşsün diye işler ne kadar ters gitmeli bir onu görelim o zaman kesin kararı veririz.

Ahahha :D +1

Geçen biri yazmıştı, sanırım sendin. Oden "oynamiyorum lan" diyerek küsüp gitse hakkıdır :D
Ne yapsın adam bildiğin Tanrı ile vs atıyor :oleyo2:

Denkler ama irade farkı var.Oden'deki irade Akainu'da yok demiycem ama var denebilecek bir emarede göstermedi.Oden sınırına gelir ama kaybetmez.Lava batsa bile ölür diyemiyorsun Oden için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık