Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Ben şahsen akainunun aokijiyi birebirde kurallara uygun şekilde yendiği ne bile inanmıyorum kesin aokiji yenmiştir savaş bitip konuşma yapacakken aynı WB de olduğu gibi law olup en sert şekilde saldırmıştır.Aokijinin 1 bacağının olmamasi ve vucudundaki yanık izleri bu yüzdendir.Kazanmış olsa bile bunu onurlu şekilde yaptığını zannetmiyorum.
Yonko yenemez çünkü karşısında Wb gibi 2 vuruştan sonra dur köşede dinleniyim diyecek bir imparator yok hepsi akainunu evire çevire dövebilecek kapasitede
Öyle demişsin ama onu yapacak kişi aslında Teach'tir. Akainu o şekilde kazanmış olsa neden Aokiji'nin hayatını bağışlasın? Akainu, Aokiji'nin içinden geçmiştir. Aokiji ile Akainu birbiri ile eşit güçte de değildir. Sadece meyve güçleri eşit bir güce sahiptir.(Zıtlık) Savaşlarının o kadar uzun sürmesinin sebebi de budur. Akainu bence bariz üstün. Vücutlarındaki yaralara baktığımızda da bu ortaya çıkıyor zaten.

Akainu güç olarak her türlü Yonkou'yu yenebilecek güçtedir. Yani nasıl Big Mom'a karşı kazandı demezdim ben.

Aokiji ne konuşması yapıyor yendikten sonra halka sesleniş mi? boş adada.

Akainu yenip, öldürmeden bırakmış . Bunun da altında birşeyler arayabiliyorsunuz.
Bana göre böyle yenmiştir.Bariz bir şekilde acımasız bir karakter savaştan kaçan 1 tane basit askeri bile yakarak öldürmüş birisi.
WB yide yenemedi bariz belli yamuldu gitti 2 yumrukta

Öyle demişsin ama onu yapacak kişi aslında Teach'tir. Akainu o şekilde kazanmış olsa neden Aokiji'nin hayatını bağışlasın? Akainu, Aokiji'nin içinden geçmiştir. Aokiji ile Akainu birbiri ile eşit güçte de değildir. Sadece meyve güçleri eşit bir güce sahiptir.(Zıtlık) Savaşlarının o kadar uzun sürmesinin sebebi de budur. Akainu bence bariz üstün. Vücutlarındaki yaralara baktığımızda da bu ortaya çıkıyor zaten.

Akainu güç olarak her türlü Yonkou'yu yenebilecek güçtedir. Yani nasıl Big Mom'a karşı kazandı demezdim ben.
Bariz güçlü dediğin adam la 10 gün savaşıyorsa orda sıkıntı var en güçlü yonko Wb bile marineford da 1 günde öldü. Amiraller arasindaki savaşta aciklar yakaliyamazsan hep berabere biter.Madem sadece liderlik için savaştılar aokiji niye terkediyor demekki ortada bir karaktersizlik var

Yani Akainu'yu neden eziyoruz bu konuda onu anlamış değilim. Adam zaten bir Yonko devirmiş ve bunun üzerinden vakit geçmiş. Adam daha da güçlenmiş bir halde duruyor karşımızda. Kaido konusunda haklı olabilirsiniz ama gidip hepsinden dayak yer demek biraz ayıp olmuş sanki. İsterseniz adamı Dünya'nın üzerinden silelim tek tokatla.
WB yi nerde yendi ?

Bariz güçlü dediğin adam la 10 gün savaşıyorsa orda sıkıntı var en güçlü yonko Wb bile marineford da 1 günde öldü. Amiraller arasindaki savaşta aciklar yakaliyamazsan hep berabere biter.Madem sadece liderlik için savaştılar aokiji niye terkediyor demekki ortada bir karaktersizlik var
Adam yenildiği adamın emrinin altında mı dursun? Ki fikirleri bile tamamen zıtken? Yani böyle bir çıkarım yapmadan önce bence iyi düşün. Zaten Filo Amiral Akainu olmasın diye bu adam savaşıyor. Fikirleri zıt adamların. Bu gayet yeterli bir sebep ayrılması için.

Ben meyve güçleri eşit diyorum. Ama Akainu haki olur hırs olur bu gibi faktörlerle favoridir gözümde. Yoksa meyve gücü olarak eşit gibiler.

Adam yenildiği adamın emrinin altında mı dursun? Ki fikirleri bile tamamen zıtken? Yani böyle bir çıkarım yapmadan önce bence iyi düşün. Zaten Filo Amiral Akainu olmasın diye bu adam savaşıyor. Fikirleri zıt adamların. Bu gayet yeterli bir sebep ayrılması için.

Ben meyve güçleri eşit diyorum. Ama Akainu haki olur hırs olur bu gibi faktörlerle favoridir gözümde. Yoksa meyve gücü olarak eşit gibiler.
Senin mantığına göre sengoku filo amirali olunca ortada amiral olmaması lazim diğer adaylar kimlerdi her yenilen ayrılıp gittiyse

Senin mantığına göre sengoku filo amirali olunca ortada amiral olmaması lazim diğer adaylar kimlerdi her yenilen ayrılıp gittiyse
Onların savaştığı gibi bir bilgi mi var? Yani fikirleri aynı olamaz mı? Gördük ki Garp buna karşı çıkacak biri değildi. Zetto zaten o sıra var mıydı belli değil. Kong'a zaten san ekiyle hitap ediyorlar. Açıkca onlar bir yarış içinde olamayacağı belli. Jenerasyon farkı var.

Filo Amirali'ni her defasında dövüşle mi belirliyorlar? Yok. Öyle olsa üçlü dövüş olurdu. Ama Kizaru'nun böyle bir isteği olduğunu da görmedik.

Onların savaştığı gibi bir bilgi mi var? Yani fikirleri aynı olamaz mı? Gördük ki Garp buna karşı çıkacak biri değildi. Zetto zaten o sıra var mıydı belli değil. Kong'a zaten san ekiyle hitap ediyorlar. Açıkca onlar bir yarış içinde olamayacağı belli. Jenerasyon farkı var.

Filo Amirali'ni her defasında dövüşle mi belirliyorlar? Yok. Öyle olsa üçlü dövüş olurdu. Ama Kizaru'nun böyle bir isteği olduğunu da görmedik.
3 amiral var 1 filo amirali olcak eğer orduda destekçileri çoksa iş dövüşe kaliyor ayni yolun yolcusu olan 2 kisinin liderlik için savaşıp 1 inin ayrilip gitmesi diğerinin de öldürmeyip sağ bırakacak kadar ağır savaşması biraz aç gözlülük gibi geliyor

Filo amirali yetkiyi ve liderliği temsil ediyor gücü değil.Kizaru'da liderlik namına bir şey yok gel seni filo amirali yapalım deseler kabul etmez.Akainu daha fazla yetki istediği için filo amirali oldu.Aokiji ise Akainu'ya ters düştüğü için o yetkiyi kendisi almak istedi.

Akainu Yonko mu devirmişo_O WB'ye gelen geçen vurdu. Hadi ölmesinde en büyük payı olanlardan biri diyebilirsin ama WB'yi devirmiş demek...
Öyle bir yazılıyor ki bir Yonko indirmeyecekse boşuna orada gibi. Yonko indirmeyen Amiral veya Filo Amirali olamıyor mu?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık