Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Amiralleri karalama kampanyaları devam ediyor.

Dostlar, amiral dediğiniz adamlar denizcilerin zirvesidir. O kadar da değil canım. Abartmayın sizde.

Düşüncem: Big Mom'u alabilir.

Edit: Unutanlar ve yeniden görmek isteyenler için :)

Beyazsakal'ın hasta ve yaralı halini göz önüne aldığın vakit, Yonko'lar için bunu yapmak çantada keklik. Bu yaralı olmayan Beyazsakal.

Hatta şöyle söyleyeyim, Beyazsakal'ı o yaralı halde yakalasalar Akainu'nun aksine yenerlerdi bence.

Bir zahmet Wb'nin saldırısını durdurabilsinler amiraller. Çocuk gibi sağa sola savrulacak olsalardı bu tartışmalar hiç yaşanmazdı zaten. Komutanlar da amiralleri durdurabilmişti mesela. Olması gereken de budur. Bu seviyedeki karakterler ezilmiyorlar yani.

Amiralleri karalama kampanyaları devam ediyor.

Dostlar, amiral dediğiniz adamlar denizcilerin zirvesidir. O kadar da değil canım. Abartmayın sizde.

Düşüncem: Big Mom'u alabilir.

Amiraller güçlüdür de bu şekil bir sahnede Şenks ile beraber gögü yarıyorlar.Bu sahnede ise etraf parçalanıyor ancak.
Zaten şenks sahnesi olmasa benim için yonkou=amiral.Denk bile değil direk eşit.

soruya düz bakacak olursak, cevabım evet. akainu bir yonko indirebilecek güçtedir. ancak yonko'lar konusunda detaya inersek işler değişiyor. bire bir eşleştirme yapacak olursak sadece big mom'u yenebilir diye düşünüyorum; kaido, shanks ve teach'i yenebilmesi gerçekten çok zor. özellikle teach'i şuan assla, kattttiyen yenemez.

Son düzenleme:
Şimdi yanlış anlaşılan bir olay var örnek vererek anlatıyorum şu meseleyi. Bir kişi diğerinden güçsüz olsa bile onu yenebilir. Bu her zaman böyledir. Fakat güçlü olan kişinin daha fazla şansı vardır. Misal atıyorum Yonkolar Barcelonadır Amiraller Juventustur. Barcelona Juventustan daha güçlü bir takımdır her maça favori başlar iddaa oranı daha düşüktür fakat Barcelona Juventusa yenilebilir.
Luffy Enelden,Lucciden,Moriahtan,Crackerdan,Crocodan,Doflyden güçsüzdü onlarla karşılaştıkları zaman fakat yendi en sonunda. Sırf ana karakter olduğu içinde değil bu misal Monet Luffyyi yenebiliyor. Sen mesela çok iyi bir satranç ustası olabilirsin fakat belli olmaz dikkatsizliğinden kaybedebilirsin sıradan bir oyuncuya.
Böyle düşünün. Akainu elbette yenebilir Yonkouları fakat fiziksel güç olarak 1v1de Yonkoular daha avantajlıdır her zaman. Maça favori olarak çıkarlar :D Beeelki BB tam alışamamışsa meyvesine daha şanssız olabilir onuda fazla zannetmiyorum.

Dünya hükümetinin asıl gücü amiraller değil. 3 tane amiral 800 yıldır ayakta tutmuyor bu direği. Bunu anladığınızda amiralleri yeniden bir değerlendirirsiniz :byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık