Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
İşte o ünvan geçmişi mi kapsıyor, yoksa savaşa giriş anındaki halini mi kastediyor. Japonca bilen yetkili abilere danışmak lazım :D
Kalkıp da serumlu adama en güçlü yazıyor ve bunun da altını Mf de dolduruyorsa o zamanı kapsıyordur bana göre.Sen şenksin göğsüne kiliç saplayıp bir de üzerine iç organları kızarmış halde Sakazukiye iki tane vurup kısa süreli savaş dışı bırakacağını düşünüyormusun ? Ben düşünemiyorum şahsen.

Kalkıp da serumlu adama en güçlü yazıyor ve bunun da altını Mf de dolduruyorsa o zamanı kapsıyordur bana göre.Sen şenksin göğsüne kiliç saplayıp bir de üzerine iç organları kızarmış halde Sakazukiye iki tane vurup kısa süreli savaş dışı bırakacağını düşünüyormusun ? Ben düşünemiyorum şahsen.
Shanks o kılıcı yemez. K.hakisi hayvan gibidir. Aynı şekilde Kaido'da yemez. Wb yiyorsa kendi ezikliğinden yiyor. Marco'da söyledi hastalığı kötüleşti iyice ele ayağa düştü diyor.
Bunun yanında Shanks o saldırıdan her türlü kurtulur yaşlı hali Rayleigh işte hayvan gibi k.haki var adam da Kaido ise yaşlansa bile zaten hayvan gibi dayanıklı ona da birşey olmaz.

Nasıl

Shanks o kılıcı yemez. K.hakisi hayvan gibidir. Aynı şekilde Kaido'da yemez. Wb yiyorsa kendi ezikliğinden yiyor. Marco'da söyledi hastalığı kötü iyice ele ayağa düştü diyor.
Yer yemez ayrı mevzu.Sonuçta bu adam yedi.Ve oğlundan yedi.Şenks karşısındaki düşmanla uğraşırken yanındaki tayfasına dikkat eder mi ? Adam squardo ile konuşurkem bile hala savaşı izliyordu orada.

Yer yemez ayrı mevzu.Sonuçta bu adam yedi.Ve oğlundan yedi.Şenks karşısındaki düşmanla uğraşırken yanındaki tayfasına dikkat eder mi ? Adam squardo ile konuşurkem bile hala savaşı izliyordu orada.
K.hakisi olsa farkederdi bunu Marco diyor zaten. HAkisini kullanamadığından öyle bir saldırı yedi.
Shanks olsa saldırıdan kaçar olmadı koka ile engellerdi. Kaido olsa saldırıdan kaçar olmadan koka ile engeller o da olmadı kılıç kırılır o da olmadı hiçbirşey olmamış gibi Squardo'yu kafasını koparırdı.

K.hakisi olsa farkederdi bunu Marco diyor zaten. HAkisini kullanamadığından öyle bir saldırı yedi.
Shanks olsa saldırıdan kaçar olmadı koka ile engellerdi. Kaido olsa saldırıdan kaçar olmadan koka ile engeller o da olmadı kılıç kırılır o da olmadı hiçbirşey olmamış gibi Squardo'yu kafasını koparırdı.
O son söylediğin Wb için geçersiz.Normal zaman olsa her türlü yenezdi o saldiriyi da op tarihindeki belki de en büyük savaşta Wbnin k.hakisini bu olay için kullanmaması haki kullanamadığı anlamına gelmez.

O son söylediğin Wb için geçersiz.Normal zaman olsa her türlü yenezdi o saldiriyi da op tarihindeki belki de en büyük savaşta Wbnin k.hakisini bu olay için kullanmaması haki kullanamadığı anlamına gelmez.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/563/11

Adam zaten h.haki kullanamıyor Shanks ile göğü yarıyordu şimdi tırt. Bir de yukarıda ki manga sayfasını attım k.hakiside tırt. B.haki'de muhtemelen böyle meyve ile idare ediyor meyvesi şok tarzı saldırılar atmasa hali nice olurdu.

Kaido'nun zaten Wb kadar dayanıklılığı vardır hatta fazlası vardır bir de onun kadar iyi bir meyvesi vardır. Ek olarak hakisi Mf'de ki Wb'ninkinden daha iyidir.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/563/11

Adam zaten h.haki kullanamıyor Shanks ile göğü yarıyordu şimdi tırt. Bir de yukarıda ki manga sayfasını attım k.hakiside tırt. B.haki'de muhtemelen böyle meyve ile idare ediyor meyvesi şok tarzı saldırılar atmasa hali nice olurdu.

Kaido'nun zaten Wb kadar dayanıklılığı vardır hatta fazlası vardır bir de onun kadar iyi bir meyvesi vardır. Ek olarak hakisi Mf'de ki halinden daha iyidir.
H.haki sahnesine kadar.hem kılıç yemiş idi hemde magma.Şenks ile savaş arasında 1 ay ya var ya yok.1 ayda haki kullanamayacak seviyeye düşeceğini hiç sanmıyorum.Yediği kılıç çok etkili oldu savaşta.

Sanki Akainu kendi bekledi WB diz üstü çöksün de savaşayım diye.

Hastalığı WB'in kendi kusuru , o ana kadar WB Akainu'a ezici bir üstünlük kurmuyor hatta bildiğin kafa kafaya giriyorlar.

Akainu şu ana kadar görünen iki imparatoru( Shanks ve WB) yenemez, ama bu demek değildir ki diğerlerine karşı şansı yok.

Kaido'u da yenemez bence buda belli ama Teach ve Bigmom için şansı olabilir.

H.haki sahnesine kadar.hem kılıç yemiş idi hemde magma.Şenks ile savaş arasında 1 ay ya var ya yok.1 ayda haki kullanamayacak seviyeye düşeceğini hiç sanmıyorum.Yediği kılıç çok etkili oldu savaşta.
O senin düşüncen ondan önce de h.haki kullanabilecekken niye kullanmadı diye sorarım o zaman.

1 ayda o seviyeye düşmemişte olabilir uzun süredir o seviyede de olabilir. Sen ünvan onda diye Wb'yi kimse yenemeyeceğini düşünüyorsun.
Ama ünvan eskiden Wb'nin eline geçmiş birşey. Roger öldükten sonra en güçlü kişi Wb olduğundan ünvanı almış. Ünvanı başkasının alması için yenilmesi şart yani şu adam güçlü olabilir diye ünvan değiştirilmez.

Misal Kaido 75 yaşına gelsin ama o kadar hastalansın ki haki kullanamasın iyice güçte düşsün Shanks onu yenmediği sürece o ünvanı elinde tutar.

Ünvan onda o yüzden kimse onu yenemez gibi mantığı yanlış buluyorum sonuçta ünvan Mihawk'ta iken Zoro onu yenecek.

Wb'nin Mf'de başarılı olduğuna veya gücünü ispatladığınada katılmıyorum. Serideki en önemli güç hakiyi bile doğru dürüst kullanamayan adam nasıl kendini ispatlar.

Yukarıda Kaido ile kıyaslama yaptım. Kaido muhtemelen Wb'den daha dayanıklı.
Deprem meyvesi kadar iyi meyvesi vardır. Ek olarak haki kullanabilir durumda. Bu tip bir seviyede olacağını düşündüğüm bir adam karşısında Wb yetersiz kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık